Anasayfa » HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Oturma-Grupları

Oturma Grubu Yıkama

Oturma gruplarında zamanla oluşan leke ve kirleri profesyonel makinelerle yıkamaktayız. Yıkama tekniklerimiz ile koltuk kumaşınızı ilk haline çok yakın bir temizliğe kavuşturuyoruz. Kullandığımız makine ve deterjanlar piyasanın en iyileridir.

L Şeklinde Koltuk Yıkama

Evinizde bulunan L şeklindeki koltuklarınızı köpüklü su ile ıslatıp emiş gücü yüksek olan özel makinelerle derinlere nüfuz eden tüm kirleri temizliyoruz. 

L-Şeklinde-Koltuk
Koltuk-Takımları

Koltuk Takımı Yıkama

Pak koltuk yıkama firması olarak koltuk takımlarınızı ve evinizde kullandığınız tüm sandalye, yatak ve halıflexleri profesyonel bir şekilde yıkıyor ve temizliyoruz.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama konusunda titiz ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi adeta bir görev olarak biliyoruz. En inatçı lekeleri yada uzun zamandır temizlenmeyen koltuklarınızda oluşan kirleri ilk günkü gibi yapıyoruz.

Koltuk Yıkama
Sandalye Yıkama

Sandalye Yıkama

Sandalyeler genelde yemek masası etrafında kullanıldığından çok fazla kirlenir. Yemek, kahve, çay bazende şarap lekeleri koltuklarda çok fazla görünürler. Gelişmiş makinelerle koltuklarınızı temizliyoruz.

Yatak Yıkama

Yatak hijyeni insan sağlığı için çok önemlidir. Yatakların üzerinde sürekli çarşaf olduğundan kirlendiklerini çok fazla fark edemeyiz. Yıkadığımız yataklar yıkanmayan yataklara göre daha sağlıklıdır.

Yatak-Yıkama
Halıflex-Yıkama

Halıflex Yıkama

Özellikle çocuk sağlığı için halıflex lerinizi çok sık yıkatmanız gerekmektedir. Halıların içerisinde biriken zararlı partiküller, bakteriler insan sağlığını çok ciddi bir şekilde tehdit etmektedir.

Tıkla ARA
+