Anasayfa » BLOG » Beylikdüzü Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (40)-min

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Koltuklar evlerde, ofislerde, iş yerlerinde ve daha pek çok mekânda kullanılan eşyalardır. Bulundukları odalarda oturmak için kullanılsalar da koltukların anlamı son dönemde çok daha öteye taşınmış, konforun, kalitenin, estetiğin ve kimliğin en önemli göstergesi haline gelmişlerdir. Bunda son önemde koltuk modellerinin, renklerinin, tasarımlarının zenginleşmesinin de etkisi vardır. Fakat koltuklar yapıları gereği odaların en çok kirlenen eşyalarının da başında gelir. Kirlenen koltukların profesyonel kişilerce özel makineler ve kimyasallarla yıkanması gerekir. Pak Koltuk Yıkama olarak 2015 yılından bu yana Beylikdüzü koltuk yıkama hizmetleri yerine getiriyoruz.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Uygulamalarının Aşamaları

Beylikdüzü koltuk yıkama çözümlerimiz çok büyük bir özveriyle yerine getiriliyor. Bu kapsamda koltuk temizliği işlemlerimizi şu şekilde yapıyoruz:

  • Koltuk yıkama işlemi için ilk yapılması gereken temizlenecek koltukların analiz edilmesidir. Bu yapılarak koltukların yapısı, dokusu, kumaşlarının özellikleri, kirlilik seviyeleri belirlenir. Hangi yöntemlerin hangi yıkama malzemelerinin, temizlik şampuanlarının kullanılacağına karar verilir.
  • İkinci olarak yıkama işlemleri sırasında çamurlanmaya, lekelenmelere yol açmamak için koltuklar özel olarak vakumlanır. Her yerindeki bütün tozları süpürülerek tozları, kirleri gideriler.
  • Üçüncü olarak bazı lekeler oldukça kalıcı olabilir. Koltukların derinlerine nüfuz etmiş olabilir. Bunlar değerlendirilerek öncelikle lekelere özel müdahale yapılır. Lekeler yumuşatılır ve özel şampuanlarımız sadece derin lekelere uygulanır.
  • Dördüncü olarak koltuğunuz için seçilen özel şampuanımız deterjanlı su yapılarak köpürtülür. Köpürtülen su da doğru miktarda koltuklara püskürtülerek makineyle çekme işlemi yapılır. Bu işlem hem koltuklarınızı temizler hem de mikropları, bakterileri koltuklarınızdan uzaklaştırarak daha sağlıklı hale gelmelerini sağlar.
  • Makinelerle yapılan yıkama işleminde son aşama, çekilen suyun tamamen berrak olmasıdır. Eğer çekilen su berrak değilse köpükleme işlemi tekrarlanır.
  • Beylikdüzü koltuk yıkama sırasında güçlü vakumlama makinelerinin kullanılmasından dolayı koltukların bütün nemi, suyu çekilir. Yıkama işlemlerinin en önemi detayı, vakumlama sırasında koltuklarda hiçbir nemin, su kalıntısının kalmamasıdır. Bunun için de klasik makineler aksine güçlü vakumlama makineleri tercih edilir. Eğer koltuklarda nem kalırsa bu, kısa sürede koltuklarda kötü kokular oluşmaya başlar. İçten içe koltuklarınız çürümeye başlar. Zararlı bakteri oluşarak aynı zamanda ortamda sağlığınız tehdit etmeye başlar.

En Uygun Beylikdüzü Koltuk Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü koltuk yıkama işlemlerinde fiyatlandırmalar farklı etkenlere göre değişir. Koltuklarınızın özellikleri fiyatlandırmada en temel etkendir. Her malzemenin temizliği için uygulanacak işlemler, kullanılacak şampuanlar değişikli gösterir. Bu yüzden malzeme detayına göre yıkama ücretleri değişir. Yine koltuklarınızın kirlilik seviyeleri de fiyatlandırmada etkilidir. Kimi koltuklar daha az kirli kimileri daha kirli olabiliyor ve kirlilik seviyesine göre yıkama işlemleri tekrarlanmak zorunda kalınabiliyor. Bu da hem zaman aldığı hem fazla şampuan kullanımı gerektirdiği için fiyatlandırma artar.

Beylikdüzü koltuk yıkama işlemlerinde koltuklarda çok farklı lekelenmeler görebiliyoruz. Bazı lekeler bütün bir koltuğu kaplamış olsa da kolay çıkmakta, bazı lekeler çok küçük de olsa çıkarılması oldukça meşakkatli olabilmektedir. bu yüzden de çeşitli lekelerde yıkama ücretleri değişiklik gösterebilir.

Beylikdüzü koltuk yıkama fiyatlarının belirlenmesinde koltukların sayısı da etkendir. Yıkanması gereken koltuklar kimi zaman takım, kimi zaman tekli kim zaman da L koltuk şeklinde olabilmektedir. Koltuk sayısı arttıkça işlem detayları da değiştiği için koltukların sayısı ve ölçüleri fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Firma olarak tecrübelerimize dayanarak koltuk yıkama firması seçerken tek kriterinizin fiyatlar olmalarını öneriyoruz. Çünkü koltuklarınızın sağlıklı ve kaliteli yıkanması çok daha önemlidir. Ucuza koltuk yıkamaya çalışırken işin uzmanı olmayan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu da koltuklarınızın temizliğinde kalitesiz kimyasalların, yanlış deterjanların kullanılmasına neden olabilir. Doğal kimyasallar kullanılmadığı taktirde koltuklarınızda renk değişimi, delinme, aşınma meydana gelebilir. Anti bakteriyel şampuanlar kullanılmazsa en iyi ihtimal koltuklarınızın yalnızca görünür kirleri, tozları temizlenir. Fakat en az görünüm kadar önemli olan, koltuklarınızın zararlı bakterilerinin de arındırılmasıdır.

Pak Koltuk Yıkama firmamız yıllardır deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan bir ekiple çalışmaktadır. Ekiplerimiz kaliteden kesinlikle ödün vermeyerek koltuklarınızı doğru şekilde analiz etmekte, en doğru şampuanları doğru oranda uygulamayı başarmaktadırlar. En zorlu lekeleri dahi başarıyla temizlemekte, adeta yepyeni hale getirmektedirler. Bütün bunları yaparken de en uygun fiyat tekliflerini sunuyor, ekonomik fiyatlara koltuklarınızı pırıl pırıl yapıyoruz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+