Anasayfa » BLOG » Zeytinburnu Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (43)-min

Zeytinburnu Koltuk Yıkama

Pak Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi günümüzde önemli olan temizlik hizmetlerinden birisidir. Pak Koltuk Yıkama olarak bizlerde bu önemin farkında olmakta ve siz değerli halkımızın daha temiz, sağlıklı, kaliteli bir yaşam alanında hayatını idame etmesi için gerekli olan temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Kurum olarak sizlere modern ve teknolojik cihazlar yardımı ile bu koltuk temizleme işlem sürecini sizlere uygulamaktayız.

Modern bir kurumsal yapı olarak sizlere vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetlerimizi İstanbul ilinde yer alan işletmemizde sizlere vermekteyiz. Bu hizmeti sadece ofisimizi yer aldığı semti için değil, İstanbul ilinin her noktası için bu hizmeti sizlere ulaştırmaktayız. İstanbul ilinin Anadolu yakasında yer alan Zeytinburnu koltuk yıkama hizmetlerimizde bu bağlamda vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmet alanlarında birisidir. Sizlerde bu süreçte kaliteli bir kurumdan bu hizmeti almak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.

Zeytinburnu Koltuk Yıkama Hizmet İşleyiş Sürecimiz

Kaliteli ve beğenilecek düzeye sahip bir hizmetin müşterilere ulaştırılması için planlı ve programlı bir süreç ile bu koltuk yıkama işlemlerinin uygulanması gereklidir. Bizlerde Zeytinburnu koltuk yıkama alanında hizmet veren bir kurum olarak bunun farkında olmakta ve sizlere vermiş olduğumuz hizmetleri planlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sizler iletişim ağlarımız üzerinden bizleri arayabilir ve koltuk temizliği konusunda gerekli olan hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Gerekli bilgilendirme ve ön anlaşmanın sağlanmasının ardından sizlere hizmetleri vermek adına mobil hizmet ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Gerekli olan koltuk yıkama işlemlerini koltuk kumaşınıza uygun olan temizlik ürünü ve cihazlarımız ile yaparak kaliteli bir temizlik hizmetini sizlere ulaştırmaktayız.

Modern ve Kaliteli Koltuk Yıkama Hizmeti Fiyatlama Politikamız

Pak Koltuk Yıkama Kurumu olarak sizlere 2015 yılından buyana modern ve kaliteli bir süreç eşliğinde koltuk yıkama konusunda hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz hizmet sürecinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak sağladığımız hizmetler sonucu uygun fiyatlama politikalarına sahip hizmetleri sizlere iletmekteyiz. Zeytinburnu koltuk yıkama alanında hizmet veren değerli bir kurum yapısı olarak sizlerde gerekli olan temizlik hizmetlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Pak Koltuk Yıkama olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

0
Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+