Anasayfa » BLOG » Buharlı Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (39)-min

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama Çözümleri

Bütün mekanlarda konforun, kalitenin ve estetiğin sembollerinden olan koltuklar farklı yöntemler kullanılarak temizlenebilmektedir. Bu yöntemlerden bir tanesi de buharlı koltuk yıkama uygulamasıdır. Buharlı koltuk yıkama, tamamen özel makineler ile yapılır. Firmamız yeni nesil uygulamaların adresi olarak koltukların temizliğinde pek çok farklı yöntem gibi buharlı koltuk yıkamayı da başarıyla uygulayabilmektedir. Bu işlem esnasında makinelerimiz 150-170 derece sıcaklıkta buhar üretir. Yüksek sıcaklıktaki buhar, koltuklarınızdaki en zorlu lekeleri dahi rahatça çözer. Diğer koltuk yıkama yöntemlerinden en büyük farkı da hiçbir kimyasal kullanılmamasıdır. Dolayısıyla koltuklarınıza hiçbir kimyasal, kanserojen madde bulaşmamış olur. Koltuklarınız tamamen doğal yöntemlerle tertemiz yapılır.

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Buharlı yıkama son yıllarda hemen her alanda kullanılır olmuştur. Bunun ilk nedeni çok etkili bir temizlik sunması, ikinci nedeni de hiçbir kimyasal kullanmaya gerek kalmamasıdır. Buharlı koltuk yıkama işleminde diğer yöntemlere göre koltuklarınız çok daha az ıslanır. Bu da kuruma süresini daha da kısaltır. Rutubet oluşum riski minimuma iner. Kimyasal kullanılmadan koltuklarınız pırıl pırıl hale gelir.

Buharlı koltuk yıkama işlemlerimizde ilk olarak emiş gücü yüksek makinelerle koltuklarınız vakumlanarak tamamen tozlarından arındırılır. İkinci olarak koltuk minderleri buharla yumuşatılıp bakteri ve mite temizliği sağlanır. Gerekli sıcaklık oluştuktan sonra yüksek püskürtme gücü olan makinemiz ile buhar verilir. Tamamen buharlama bittikten sonra da emiş gücü yüksek makinelerimiz ile durulama işlemi yapılır. Bu esnada bütün kir ve lekeler çıkarılır. Minderlerin temizliği ve dezenfekte olması bittikten sonra bütün koltuk kasaları, tüm kumaş, deri yüzeyleri yıkanır. Sıcak buhar ile lekeler yumuşatılır. Bütün işlemler bittikten sonra hala leke kalıntıları varsa uzman ekibimizce özel leke çıkarıcılar kullanılarak koltuklarınız lekelerinden arındırılır. Kalite kontrolü sonrası tertemiz tarafınıza teslim edilir.

Buharlı Koltuk Yıkama Fiyatları

Buharlı koltuk yıkama fiyatları çeşitli kriterlere göre değişir. Koltuklarınızın cinsi, kumaş özellikleri, koltuk sayısı, kirlilik seviyesi ücretlendirmeyi etkiler. Kimi zaman ekstra kimyasal kullanımı gerekli olabilir. Bunlar da fiyatlandırmada fark oluşturur. Bütün bunlara rağmen firmamız en yüksek kaliteyi en uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaktadır.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+