Anasayfa » BLOG » Esenler Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (5)-min

Esenler Koltuk Yıkama

Esenler Koltuk Yıkama

Koltuklar onlarca farklı marka, yüzlerce farklı model ile bin bir renkte yaşam alanlarımızı süslemeye devam ediyoruz. Evlerde, ofislerde, mağazalarda, iş yerlerinde ve daha onlarca yaşam alanında koltuklardan faydalanılıyor. Hatta Esenler genelinde özel üretim koltuk kullananların sayısı da oldukça fazla. Bu kadar estetik, konforlu, kaliteli olmalarına rağmen koltukların sorunlarından birisi kirlenmeleridir. Kaba ve ağır eşyalar oldukları için koltuklar halılar gibi fabrikalara götürülüp yıkanamıyor. Bu yüzden de yerinde yıkama yapılıyor. Pak Koltuk Yıkama firmamız ile bizler 2015 yılından bu yana Esenler koltuk yıkama çözümleri üretiyoruz ve koltuklarınızı tertemiz hale getiriyoruz. Üstelik 7/24 hizmet vererek müsait olduğunuz her zaman diliminde hizmet alabilmenize fırsat tanıyoruz.

Esenler Koltuk Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Esenler koltuk yıkama çözümlerimizi belli bir plan dahilinde yapıyoruz. Bu kapsamda ilk olarak koltuklarınızın analizini gerçekleştirerek yapısını, dokusunu, kirlilik seviyesini hesap ediyoruz. Buna göre hangi yöntemlerin kullanılacağını, hangi deterjanların temizlik sırasında değerlendirileceğiniz belirliyoruz. Ardından yıkama esnasında çamurlanma, lekelenme olmaması için koltukların her yerini detaylıca vakumlayarak tozlarından arındırıyoruz.

Ardından özel lekeler varsa buralara özel müdahale uygulayarak daha rahat çıkmalarını sağlamak amacıyla yumuşatıyoruz. Koltuklarınız için özel seçilmiş deterjanı su ile hazırlayıp köpük uyguluyoruz. Köpük püskürttükten sonra endüstriyel fırçalarımız ile koltuklarınızı tamamen fırçalıyoruz. Bu işlem hem koltuklarınızın bütün kirlerinden lekelerinden arındırılmasını sağlar hem de mikrop ve bakterilerin uzaklaştırılmasını, daha sağlıklı hale gelmesini sağlar. Bu işlemden sonra son aşamada çekilecek suyun tamamen berraklaşması gerekir. Aksi taktirde köpükleme işlemleri tekrarlanır.

Profesyonel Ekipmanlarla Esenler Koltuk Yıkama

Esenler koltuk yıkama çözümlerimizde firmamız alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek yapan, koltukların malzeme detayları hakkında bilgi sahibi, kendini sürekli geliştirmeye devam eden bir ekiple çalışmaktadır. Güler yüzlü hizmeti şiar edinmiş ekibimiz söz verilen gün ve saatte adresinize gelmekte, koltuklarınızı tertemiz yapmaktadır. Kullanmakta olduğumuz şampuanların tamamı özel olup anti bakteriyel, çevre ve insan sağlığına zararı olmayan ürünlerdir. Makinelerimiz ise dünya markalarının en yeni serileri olup güçlü vakumlama yapabilmekte, üst düzey performans sağlamaktadırlar.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+