Anasayfa » BLOG » Beyoğlu Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (39)-min

Beyoğlu Koltuk Yıkama

Beyoğlu Koltuk Yıkama

Koltuklar hayatın her alanında, bütün yaşam alanlarında kullanılırlar. Başta evler olmak üzere iş yerlerinde, mağazalarda, ofislerde koltuklar kendine yer bulur. Üstelik son yıllarda Beyoğlu genelinde koltukların rahatlığı ve konforu fark edilince makam odalarından bekleme salonlarına, restoranlardan mağazalara kadar daha fazla yerde koltuklar kullanılır olmuştur. Model ve tasarım olarak da çok geniş bir alternatif ortaya çıkmış, her zevke uygun, her bütçeye hitap eden koltuklar yaygınlaşmıştır. Fakat özellikleri, malzeme detayları her ne olursa olsun koltuklar, odaların en fazla kirlenen eşyaları arasında yer alırlar. Lekelenmeye oldukça müsaittirler. Bu yüzden de düzenli aralıklarla yıkanmaları gerekir. Pak Koltuk Yıkama olarak bizler 2015 yılından bu yana Beyoğlu koltuk yıkama hizmeti veriyor, koltuklarınızı pırıl pırıl hale getiriyoruz.

Kaliteli ve Güvenli Beyoğlu Koltuk Yıkama Uygulamaları

Koltuklar özel yapım ürünlerdir. Bu yüzden bakteri oluşumuna son derece elverişlidirler. Akarlara, tozlara maruz kaldıklarında bunları derinlemesine hapsederek emerler. Bu sebeple Beyoğlu koltuk yıkama uygulamalarında özel makinelerin kullanılması icap eder. Evlerinizdeki klasik elektrikli süpürgelerle koltuklarınızı yıkayabilmeniz imkansızdır. Firmamız bunun bilincinde olarak uygulamalarında dünyanın en seçkin markalarının en yeni makine serilerini kullanıyor. Bu sayede en kaliteli yıkama işlemlerini yapıyor.

Koltuk yıkamada kullanılacak deterjanların özel olması ve koltukların malzeme detaylarına göre seçilmesi gerekir. Yanlış kimyasal kullanımı, koltuklarınızda telafisi mümkün olmayan sorunlar doğurabilir. Uzman ekibimiz tecrübesi ve eğitimi sayesinde koltuklarınızı en iyi şekilde analiz etmekte, tamamen bitkisel şampuanlar kullanarak koltuklarınıza hiçbir zarar vermeden temizlik işlemlerini sonlandırmaktadır.

Ekonomik Beyoğlu Koltuk Yıkama Fiyatları

Beyoğlu koltuk yıkama uygulamalarımızda kullandığımız özel şampuanlarımızın benzersiz yönlerinden birisi de anti bakteriyel olmalarıdır. Bu sayede koltuklarınızın derinlemesine işlemiş zararlı mikropları yok edilmekte, bakteriler öldürülerek sadece görüntü itibariyle temiz koltuklar değil aynı zamanda hijyenik koltuklar da kullanımınıza hazır hale getirilmektedir.

Koltuk yıkama uygulamalarımızda ücretlendirmeler koltukların sayısına göre, malzeme detayına göre, kirlilik seviyesine göre değişmektedir. Yine de firmamız kaliteden taviz vermediği gibi uygun fiyattan da ödün vermemekte, her zaman bütçe dostu fiyatlandırmalarla kotlularınızı temizlemektedir.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+