Anasayfa » BLOG » Büyükçekmece Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (44)-min

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Koltuklar Büyükçekmece genelinde evler başta olmak üzere bütün yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Üstelik son yıllarda koltuk çeşitlerinin, modellerinin artması, tasarımların zenginleşmesi ile mağazalardan ofislere, makam odalarından bekleme salonlarına kadar çok geniş bir alanda koltuklar yer bulmaya başlamıştır. Fakat koltuklar yapıları icabı odaların en fazla kirlenen eşyalarından da birisidir.

Evcil hayvanlar ile, kıyafetlerdeki tozlar, kirlerle, üzerinde yenen yiyecek içeceklerle koltuklar çok fazla kirlenir. Bu durumda da temizlenmeleri gerekir. Koltuk temizliği, klasik süpürgelerle, klasik yöntemlerle çözülebilecek işlem değildir. Mutlaka profesyonel bir kişi tarafından, profesyonel makinelerle ve özel temizlik ürünleri ile koltuk yıkama işlemlerinin yapılması gerekir. Pak Koltuk Yıkama firmamız ile bizler uzun yıllardır Büyükçekmece koltuk yıkama çözümleri üretiyor, koltuklarınızı her seferinde pırıl pırıl hale getiriyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece koltuk yıkama uygulamalarında özel makinelerin tercih edilmesi gerekir. Bu makineler güçlü vakum yapabilmelidir. Aksi taktirde koltukların içerisinde kalacak en ufak bir nem, zamanla zararlı bakteri oluşumuna, çürümelere, küflenmelere neden olabilir. Bu da koltuklarınızın çürümesine, kötü koku oluşumuna neden olur. Zararlı bakteriler içten içe koltuklarınızı çürütürken aynı zamanda odalarınızın hijyenini de yok ederek etrafa hastalık yayar. Özellikle bebekler, çocuklar bunlardan daha çabuk etkilenir. Firmamız bütün bunları dikkate alarak Büyükçekmece koltuk yıkama uygulamalarında dünyanın en seçkin markalarına ait koltuk yıkama makinelerini kullanıyor. Koltuklarınızda hiçbir nem kalıntısına mahal vermeden kurutuyoruz.

En uygun Büyükçekmece Koltuk Yıkama Fiyatları

Büyükçekmece koltuk yıkama uygulamalarımızda kullandığımız şampuanlar da tamamen özeldir. Hepsi bitkisel olan şampuanlarımız arasından koltuklarınızın malzemelerine, dokusuna en uygun olanı tercih ediyor, doğru oranda köpürterek uyguluyoruz. Şampuanlarımız koltuklarınızda herhangi bir renk değişimi, aşınma, delinme yapmadığı gibi anti bakteriyel özellikleri sayesinde koltuklarınızın gözle görülmeyen bütün mikroplarını da yok ederek hijyenik ortamlar oluşturmaktadırlar.

Büyükçekmece koltuk yıkama fiyatlarımız koltuk sayısına, koltuklarınızın kirlilik düzeyine, kullanılacak malzemelerin detaylarına göre değişmektedir. Her zaman taban fiyat politikamız ile kaliteden taviz vermeden, en ekonomik teklifler sunulmaktadır. Bütün bunlar için 7/24 bir telefonla çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+