Anasayfa » BLOG » Bahçelievler Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (34)-min

Bahçelievler Koltuk Yıkama

Sektörünün Devi Pak Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama ve koltuk temizlik işlerinizi halletmek için var gücüyle çalışmalarını sürdürmekte olan Pak Koltuk Temizleme, yüzlerce hizmet seçeneğini zengin ve geniş hizmet yelpazesi bünyesinde bulundurmaktadır. Pak Koltuk Temizleme, sizlere olağanüstü kaliteli hizmetleri en pratik şekilde vermeye devam ediyor. Bahçelievler Koltuk Yıkama firması olarak, sizlerin yapıcı görüş ve geri bildirimlerine de oldukça önem veriyoruz. Bu sebeple çalışmalarımızı sürdürürken de teknik yıkama ekipmanlarımızı olabildiğince güncel seviyede tutuyoruz. Müşteri memnuniyetine çok önem veren Pak Koltuk Yıkama firmamız, koltuk temizleme ve koltuk yıkama alanında pek saygıdeğer müşterilerinin hizmetinde olmaktan büyük şeref duyuyor.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Firma Prensipleri

Sektör devi firma olarak hizmetlerine devam etmekte olan Pak Koltuk Temizleme, müşteri memnuniyetine oldukça dikkat eden teknik kadro ile sektöründe kalıcı firma olarak yüksek düzey hizmetlerine devam etmektedir. Pek çok kurum tarafından onaylı ve sağlık denetimlerinden başarı ile geçmiş Bahçelievler Koltuk Yıkama firmamız, oldukça hijyenik koşullar altında çalışmalarını sürdürerek sizler için oldukça kapsamlı hizmet yelpazesi sunmaya devam ediyor.

Çeşitli sertifikalar yönünden kusursuz seviyede olarak örnek marka imajı çizmekte olan Pak Koltuk Yıkama firmamız, müşterilerinden gelen geri dönütler ışığında alanında giderek büyümekte ve çeşitli hizmet seçenekleri ile koltuk yıkama alanında hizmetlerini sürdürmektedir. Pak Koltuk Yıkama olarak; şubemiz, telefon numaramız veya internet sitemiz üzerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilir ve makul fiyatlara sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Titiz ve Hassas Koltuk Temizleme Çalışmaları

Pak Koltuk Yıkama olarak bütün dikkat ve hassaslığımızla koltuk yıkama ve temizleme sektöründe değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmaya büyük çaba gösteriyoruz. Bahçelievler Koltuk Yıkama firmamız, çalışma saatleri kapsamında mobil servis hizmeti ile sinerji içerisinde çalışarak çeşitli koltuk temizleme işlerini gerçekleştirmektedir. Pak Temizleme firmamız, İstanbul Bahçelievler şubesi ile sizler için yüksek kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir. Pak Temizleme, kalitesinden asla ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Gün içerisinde ve çalışma saatleri çerçevesinde bizlere ulaşabilir ve pek çok farklı çeşit ve içerikte hizmetlerimize anında erişebilirsiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+