Anasayfa » BLOG » Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (23)-min

Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama Çözümleri

Koltuklar yaşam alanlarının hemen her yerinde kullanılır. Daha önceleri evlerin vazgeçilmezi olan koltuklar, son dönemde ofislerin bekleme salonlarının, makam odalarının, iş yerlerinin, mağazaların ve daha pek çok yerin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bunda koltuk tasarımında ve çeşitlerinde ortaya çıkan yeniliklerin de etkisi vardır. Özellikle evlerde çocuklarınız, evcil hayvanlarınız, arkadaşlarınız, aile bireyleriniz koltuklarınızın dayanıklılığını, kalitesini sürekli test ederler. Tozlar, polenler, mikroplar, yiyecek kırıntıları, içecek kalıntıları koltukların kâbusu olur. Hatta evlere giren tozun çok büyük kısmı da koltuklarda toplanır. Bütün bunlar koltuk temizliğini zorunlu kılar. Düzenli olarak koltukların temizlenmesi icap eder. Fakat evlerinizdeki klasik elektrikli süpürgelerinizle, klasik deterjanlarınızla koltuklarınızı temizlemeniz mümkün değildir. Bu yüzden de mutlaka profesyonel destek almanız gerekir.

Pak Koltuk Yıkama olarak bizler yıllardır profesyonel çözümler üretiyor, koltuk yıkama hizmetlerimiz ile koltuklarınızın ömrünü uzatacak, çocuklarınızın, bebeklerinizin, evcil hayvanlarınızın sağlıklı e güvenli bir şekilde yaşayabileceği ortamlar oluşturuyoruz. Bizler koltuk yıkama çözümlerimiz ile evlerinize, işyerlerinize yeni bir hayat getiriyor, koltuk yıkama işlemlerimizin bitiminden çok kısa süre sonra koltuklarınızı yepyeni halde kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. Uygulamalarımızda son teknoloji unsurlarını kullanıyor, koltuklarınızın uzun süre temiz kalmasını sağlayacak çözümler üretiyoruz. Son teknoloji çözümlerimiz sayesinde en derin lekeleri dahi kısa sürede temizliyor, kalıcı kirleri dahi arındırıyor ve hassasiyetle uygulamalarımızı sonlandırıyoruz.

Pak Koltuk Yıkama olarak bizleri ayrıcalıklı kılan çözümlerimizden bir tanesi de alerjenleri ortadan kaldıran çözümlerimizdir. Koltuklar yapıları gereği ortamların bütün tozunu, kirini, akışkanını içerisine toplamaya son derece müsaittirler. Bu yüzden de alerjen oluşumu çok fazla olur. Hatta yanlış uygulama sayesinde yıkama işlemi dahi koltuklarda zararlı bakteri oluşumuna neden olur. Pak koltuk yıkama olarak anti bakteriye çözümler üretiyoruz. Koltuklarınızı bütün zararlı bakterilerinden arındırıyoruz. Bunun için daima özel bitkisel şampuanlar kullanıyoruz ve kullandığımız şampuanlar aynı zamanda anti bakteriyel özelliktedir. Bu sayede sadece gözle görülen lekeleri, kirleri değil gözle görülmeyen zararlı bakterileri de koltuklarınızdan uzaklaştırıyoruz. Güçlü dezenfektan ile hijyenik ortamlar sağlıyoruz.

Bakterilerin oluşmasına neden, nemdir. Özellikle koltuklardaki nemlenme zararlı bakteri oluşumuna son derece müsaittir. Bu da özellikle bağışıklık sistemi tam olarak kuvvetlenmemiş bebekleriniz, çocuklarınız için hastalık, alerji nedeni olur. Hatta zamanında teşhis konmazsa kalıcı rahatsızlıklara dahi neden olabilir. Eğer koltuk yıkama işlemleri sırasında kullanılan makine güçlü vakum yapamazsa koltuklarda nem kalır. Bu, zamanlar koltuklarda kötü koku oluşumuna, nemlenmeye, küflenmeye, bakteri oluşumuna neden olur. Pak Koltuk Yıkama ile böyle bir endişeye kapılmanıza hiç gerek yok. Çünkü bizler koltuklarınızı yıkarken anti bakteriyel şampuanlar kullandığımız gibi güçlü vakumlama özelliği olan, özel makineler kullanıyoruz. Bu sayede koltuklarınızı yıkarken arkada hiçbir nem kalıntısı yapmıyor, ıslaklık oluşumuna mahal vermiyoruz. En derinlerde dahi nem bırakmadan vakumlama yaparak uzun süre tertemiz kalacak koltukları kullanımınıza sunuyoruz.

Koltuk Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama yerinde yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü koltuklar kaba ve ağır eşyalardır. Bu yüzden taşınmaları zordur. Taşınırken zarar görme, çizilme, yırtılma gibi riskleri vardır. Bu yüzden de koltuk yıkama yerinde yapılan bir uygulamadır. Firmamız 2015 yılından bu yana yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekte, her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunmaktadır. Dolayısıyla evlerinizdeki, işyerlerinizdeki, ofislerinizdeki koltuklarınızı yıkatmak için tek yapmanız gereken çağrı merkezimize ulaşıp randevu talep etmek. Personellerimiz 7/24 hizmet vermekte, günün her saatinde arayıp destek almanız için hazır bulunmaktadırlar. Tarafımıza ulaştığınız anda her türlü sorunuzu sorabilir, bilgi alabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Akabinde uzman personellerimiz koltuklarınızın sayısına göre belirlenen gün ve saatte adresinize gelecekler, güvenli bir şekilde koltuklarınızı tertemiz yapacaklardır.

Koltuk yıkama işlemlerinde başarının yakalanabilmesi için bir plan dahilinde çalışılması gerekir. Pak Koltuk Yıkama olarak her işimizi ayrı bir proje olarak değerlendiriyor, mekanlarınıza geldiğimizde işlemlerimizi bir sıra dahilinde yapıyoruz. Bu kapsamda:

  • Koltuk yıkama işlemlerimizde ilk olarak koltuklarınızı analiz ediyoruz. Koltuklarınızın yapısını, dokusunu, kumaş yapısını, kirlilik seviyesini, hangi temizlik yönteminin kullanılacağını, hangi malzemeler ile işlem yapılacağına karar veriyoruz.
  • İkinci olarak koltuk yıkama işlemleri sırasında lekelenmeye, çamurlanmaya fırsat vermemek için koltuklarınızı iyi bir biçimde vakumla süpürüyoruz. Güçlü vakumlama ürünlerimizle birlikte koltuklarınızı bütün tozlarından arındırıyoruz.
  • Eğer koltuklarınızda lekeler varsa lekelerin niteliğine göre, ne kadar derine işlediklerine göre özel leke çıkarma yöntemlerimizle leke çıkarma işlemi uyguluyoruz.
  • Koltuklarınız için özel seçilmiş deterjanlar, bitkisel şampuanlar kullanıyoruz. Şampuanlarımızı özel makinemizde köpürterek hazırlıyor, uygun miktarda koltuklarınıza püskürtüyoruz. Bu aşamada eğer fazla ıslatır, koltuklarınıza fazla su püskürtür iseniz kurutmanız zor olabilir. Bizler uzman ekibimizle doğru oranda köpük püskürtüp özel endüstriyel makinelerimizle fırçalıyoruz. Fırçalarımızla birlikte koltuklarınızı iyice fırçalıyor, ardından da kirli suyunu çekiyoruz. Kullanılan deterjanlarımız koltuklarınızı yalnızca temizlemekle kalmıyor, mikrop ve bakterileri de uzaklaştırıyoruz. Bu sayede koltuklarınızı daha sağlıklı, daha hijyenik hale getiriyoruz.
  • Koltuk yıkama işlemlerinin nihai aşamasında çekilen suyun berrak olması gerekir. Eğer son çekilen su, berrak olmazsa köpükleyip fırçalama işlemleri yenilenir. Uzman ekibimiz hiçbir şekilde kalite kontrollerini yapmadan koltuklarınızı tarafınıza teslim etmez. Her detayını kontrol edip tamamen temizliği yapılmış halde tarafınıza teslim edilmektedir.
  • Koltuk yıkama işlemlerimizde kullandığımız güçlü vakum makinelerimiz sayesinde koltuklarınızın suyu büyük oranda çekilir. İçerisinde herhangi bir ıslaklık, nem kalmaz. Bu sayede kısa zamanda koltuklarınız havalanıp kurur. Kısa süre donra koltuklarınızı güvenli şekilde kullanılmaya devam edersiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Koltuk yıkama yaptıracak kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de koltuk yıkama fiyatlarıdır. Fiyatlandırmalar konusunda standart bir ücret yoktur. Çünkü her proje, kendi içinde özeldir ve işlem detaylarına göre fiyatlandırma değişir. Yıkama işlemi sırasında kullanılacak malzemelere, teknik detaylara, koltuk sayısına göre değişmektedir. Yine koltuk yıkama işlemi sırasında kullanılacak şampuanın özelliklerine göre fiyatlandırma değişir. Anti bakteriyel, kimyasal, doğallık gibi ilave özellikler arttıkça koltuk yıkama ücretlerinde de değişiklik olmaktadır.

Her koltuğun kirlilik seviyesi farklıdır. Bu yüzden koltukların kirlilik seviyesine, kirlerinin lekelerine göre işlem detayları, temizlik süreleri değişir. Bu yüzden kumaş özelliklerine göre de koltuk yıkama fiyatları değişir. Tecrübelerimiz ışığında şunu da belirtmek isteriz ki koltuklarınızı temizletmek için firma arayışında bulunurken tek kriteriniz hiçbir şekilde fiyatlandırma olmamalıdır. Çünkü koltuklarınızın maddi değeri, çok daha fazladır. Ufak bir fiyatlandırmadan kaçmak için yüksek değerli koltuklarınızdan olabilirsiniz. En ufak bir şampuan hatası koltuklarınızda deformeye, renk değişimine, aşınmaya, delinmeye sebep olabilir. Bu yüzden de önceliğiniz kalite, tecrübe, deneyim olmalıdır.

Pak Koltuk Yıkama olarak bizler yıllardır alanında deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan, önceliği daima müşteri memnuniyetine veriyoruz. İhtiyaçlarınızı tam zamanında karşılayabilmek adına hummalı bir çalışma süreci yürütüyor, tam zamanında olmamız gereken yerde oluyoruz. Hem sizlerin hem de kendi vaktimizi en verimli şekilde kullanıyoruz. Eşyalarınıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, hiçbir yıpranmaya mahal vermeden, derinlemesine temizliyoruz. Sadece görünün yerlerini değil görünmeyen bakterilerini, mikroplarını da koltuklarınızdan arındırıyor, hijyenik oturma alanları sağlıyoruz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+