Anasayfa » BLOG » Mimaroba Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (24)-min

Mimaroba Koltuk Yıkama

Mimaroba Koltuk Yıkama

Mimaroba koltuk yıkama sektöründe hizmet veren firmamız Pak Koltuk Yıkama, 2015 yılında çıktığı bu yolda başarıya ulaşıyor. Firma olarak başarıya ulaşmamızı sağlayan en büyük sebeplerden biri müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor olmamızdır. Biz, müşterilerimizin yerine kendimizi koyduğumuz zaman nasıl bir hizmet görmek istiyorsak çalışmalarımızı da bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle birlikte en özenli çalışmalarımızı dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Koltuk Yıkama İçin Firma Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Mimaroba koltuk yıkama alanında firma tercihi yapmak için bazı maddeleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Aksi takdirde koltuklarınızın zarar görmesine neden olabilirsiniz. Bu maddeleri Pak Koltuk Yıkama ailesi olarak sizinle paylaşıyoruz.

  • İletişim kurmalısınız.
  • Bilgi ve birikim sahibi firmaları değerlendirmelisiniz.
  • Profesyonel bir ekip tercih etmelisiniz.
  • Doğru fiyatlarla çalışan firmayı tercih etmelisiniz.

Firmalar ile görüşmelisiniz. İletişimde sorun yaşamadığınız firmaları değerlendirmelisiniz. Bilgi ve birikim sahibi, profesyonel ekiplerle hizmet veren firmalar sizin için daha güvenilirdir. Çünkü bu firmalar kullanacağı makine ve kimyasalları bilir, çalışmalarını diğer firmalara göre daha iyi bir şekilde gerçekleştirir. Yıkama işlemi için sizlere sunulan fiyatı değerlendirmelisiniz. Sizin için yüksek fiyatlarla çalışan firmaları tercih etmemelisiniz. Çünkü alacağınız sıradan bir hizmet doğrultusunda maddi zarara uğramış olabilirsiniz. Pak Koltuk Yıkama ailesi olarak yılların bilgi ve birikimine sahibiz. Profesyonel ekibimizin desteği ile sizlere eksiksiz ve kusursuz temizlik hizmeti veriyoruz. Üstelik tüm bu kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Pak Koltuk Yıkama 7/24 Hizmetinizde

Mimaroba koltuk yıkama alanında koltuklarınızı, yataklarınızı, halıflex ve oturma gruplarınızı derinlemesine temizliyoruz. Üstelik hizmette sınır tanımıyoruz ve sizler için 7/24 hizmet veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, gerekli bilgileri alarak istediğiniz gün ve saatte adresinize gelecektir. Gelişmiş bir firma olduğumuz için aynı süre içerisinde farklı müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. Tam donanımlı firmamız, böylelikle sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyor. Firmamız ile ev ve iş yerleriniz için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdan 7/24 faydalanabilir ve eşyalarınızın temizliğini en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+