Anasayfa » BLOG » Çatalca Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (22)-min

Çatalca Koltuk Yıkama

Çatalca Koltuk Yıkama

Çatalca, İstanbul’da hayatın en aktif olduğu semtlerden birisdir. Farklı özelliklerdeki ço sayıda işletmenin, konurun, iş yerinin, mağazanın aktif olduğu bölgede koltuklar yaşam alanlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Hemen her odada kulanılabilen koltuklar, rahatlığın, konforun, kalitenin, kimliğim timsalidir. Üstelik her geçen gün koltuk modelelrinde, malzemelerinde, tasarımlarında çok büyük zenginleşme olmakta, bu da koltuklara yeni mekanlar açmaktadır. Buna karşın koltuklar çok sık kirlenen eşyalardır. Çok sayıda kişi tarafından kullanılması, üzerinde bir şeyler yenilip içilirken dökülmesi, küçük çocukların kontrolsüz hareketleri, kıyafetlerdeki tozlar, kirler koltukların kirlenmesine sebep olur.

Evlerinizde bulunan klasik elektrikli süpürgelerle koltuklarınızı detaylı olarak temizleyebilmeniz mümkün değildir. Bunun mutlaka uzman bir ekibe, profesyonel makinelere ve özel deterjanlara gereksinim vardır. Pak Koltuk Yıkama olarak Çatalca koltuk yıkama alanında bizler 2015 yılından bu yana koltuklarınızı tertemiz hale getiriyoruz.

Bitkisel Şampuanlarla Çatalca Koltuk Yıkama

Koltuklar yapıları gereği zararlı bakteri oluşumuna son derece müsaittirler. Kimi koltuklar bunu çok bariz belli ederken kimi koltuklar içlerine hapsederek dışa hissettirir. Kimi zaman koltuklarda uzun süre kalan kirler bakteri oluşturur. Bu bakteriler etrafa kötü koku yayar. Küflenmelere, aşınmalara, delinmelere sebep olur.

Özellikle çocuklar ve bebekler için adeta bir hastalık kaynağı olurlar. Bizler Çatalca koltuk yıkama çözümlerimiz kapsamında koltuklarınızı temizlerken özel bitkisel şampuanlar kullanıyoruz. Koltuklarınızın malzeme yapısına göre şampuan seçerek hem koltuklarınızın bütün lekelerini çıkarıp kirlerinden arındırıyoruz hem de mikroplarını, bakterilerini anti bakteriyel çözümlerimizle yok ediyoruz.

Güçlü Makinelerle Çatalca Koltuk Yıkama

Çatalca koltuk yıkama uygulamalarında müşterilerimizin daha önce aldıkları hizmetlerden en çok mustarip oldukları konu, koltuk yıkama sırasında tamamen kurutulmamış olmalarıdır. Bu, hem personelin dikkatsizliğinde, acemiliğinden hem de makinelerinin kalitesizliğinden kaynaklanır. Tamamen vakumlanıp neminden arındırılmayan koltuklarda zamanla bakteri, küf oluşur. İçten içe koltuklarda çürüme meydana gelir. Bizler dünyanın en seçkim markalarına ait profesyonel koltuk yıkama makinelerini kullanıyoruz. Uygulama yaptığımız koltuklarınızda hiçbir ıslaklık, hiçbir nem kalmayana kadar vakumluyoruz. Bu sayede de yıkama sonrası koltuklarınızda herhangi bir sorun oluşmuyor. Bütün bu ayrıcalıklar için 7/24 çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

0
Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+