Anasayfa » BLOG » Söğütlüçeşme Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (27)-min

Söğütlüçeşme Koltuk Yıkama

Söğütlüçeşme Koltuk Yıkama Hizmeti

Evlerde, ofislerde, mağazalarda yıllardır en temel mobilya ürünleri olan koltuklar, konforu ve estetiği fark edildikçe daha fazla alanda kullanılmakta, makam odalarından bekleme salonlarına, kamu kurum odalarından spor salonlarına kadar çok geniş bir alana yayılmıştır. Koltuklar bulundukları yerde konforun, kalitenin, estetiğin ve zarafetin timsalidirler. Bütün bunlar yanında koltuklar odaların en fazla kirlenen eşyalarıdırlar. Her gün onlarca kişinin kullanması, üzerinde otururken yenen şeylerin dökülmesi, küçük çocukların çizmesi, boyaması, kıyafetlerinizde bulunan tozların, kirlerin koltuklarınıza geçmesi ve daha birçok etken koltukların kirlenmesini sağlar. Kirlenen koltukları evlerinizde klasik elektrikli süpürgelerle derinlemesine temizlemeniz mümkün değildir. Bunun özel ekipmanlar ve kimyasallarla yıkamanız gerekir. Pak Koltuk Yıkama olarak 2015 yılında bu yana Söğütlüçeşme koltuk yıkama çözümleri üreterek bizler tam da bunu yapıyoruz.

Özel Makinelerle Derinlemesine Söğütlüçeşme Koltuk Yıkama

Söğütlüçeşme koltuk yıkama çözümlerimizi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, deneyimli, işini severek yapan, güler yüzlü hizmeti esas alan bir kadroyla çalışıyoruz. Ekiplerimizden destek almanın için tek yapmanız gereken çağrı merkezimize ulaşıp yıkanacak koltuğunuzun olduğunu belirtmek. Üstelik bunun için 7/23 firmamıza ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilir ya da bilgi talep edebilirsiniz. Akabinde uzman ekibimiz söz verilen saatte ve günde adreslerinizde olacaklar, detaylı incelemeyi yaparak koltuk yıkama işlemlerine başlayacaklardır.

Söğütlüçeşme koltuk yıkama işlemlerimizde öncelikle güçlü makinelerimizle koktuklarınızı süpürüyor. Derinlemesine tozlarından arındırıyoruz. Ardından deterjanlı temiz suyu uygun miktarda koltuklarınız püskürtüyoruz. Daha sonra özel endüstriyel fırçalarımızla koltuklarınızı derinlemesine fırçalıyor, en zorlu lekelerin ve izlerin dahi yumuşamasını sağlıyoruz. Ardından da özel vakumlu makinelerimizle koltuklarınızdaki suyu tamamen çekiyoruz. Çekilen su tamamen temize dönene kadar işlemi tekrarlıyoruz. Bu noktada eğer koltuğunuzda nem kalırsa bakteri oluşumu, küflenme, kötü koku meydana gelebilir.

Söğütlüçeşme Koltuk Yıkama Fiyatları

Söğütlüçeşme koltuk yıkama uygulamalarında fiyatlar koltukların sayısına, ebadına, kirlilik seviyesine göre değişmektedir. Bazı özel koltuklar özel işçilik istediği için onarın fiyatlandırması da farklı olabilir. Bizler bütün bunları göz önüne alarak piyasada karşılaşabileceğiniz en uygun fiyatlar ile koltuk yıkama yapıyoruz. Tertemiz, hijyenik koltukları kullanımınıza sunuyoruz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+