Anasayfa » BLOG » Yenikent Mahallesi Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (29)-min

Yenikent Mahallesi Koltuk Yıkama

Pak Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi temizlik sürecinde önemli bir konumda yer alan bir temizlik türüdür. Koltuk takımı içerisine giren oturma grupları, çekyatlar, berjerler ve buna benzer birçok mobilya ev, işyeri ve ortak kullanım alanlarında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu süreçte farklı kişilerce kullanılan bu koltuklar zaman içerisinde kirlenmekte ve farklı kişilerce kullanılmış olması nedeninden kaynaklı olarak sağlıksız bir ortam yaratmaktadır. İşte bu nedenle temizlik sürecinin profesyonel bir şekilde sizlere aktarılması gereklidir.

Pak Koltuk Yıkama olarak 2015 yılından buyana bizlerde sizlere bu konuda gerekli olan hizmetleri modern, yenilikçi, kurumsal ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet yapımız ile sizlere aktarmaktayız. İstanbul ilinin her konumunda bu hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız. Esenyurt semtinin Yenikent Mahallesi koltuk yıkama hizmetlerinde de sizlere profesyonel bir süreç ile hizmet vererek kaliteli bir süreci ilerletmekteyiz.

Yenikent Mahallesi Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Hem Avrupa hem de Anadolu yakası olmak üzere İstanbul sınırları içerisine bulunan her noktaya koltuk yıkama hizmetimiz mevcuttur. Bizlerden Yenikent Mahallesi koltuk yıkama alanında hizmet talebinde bulunmak isterseniz, iletişim ağlarımız üzerinden bizler ile iletişime geçerek bizlerden bu konuda profesyonel bir temizlik hizmeti sürecini talep edebilirsiniz.

Profesyonel kurum çalışanlarımız, modern teknolojik koltuk yıkama cihazlarımız, kaliteli ve mobilya kumaşlarınıza uygun olan temizlik ürünlerimiz ile sizlere yüksek standartlı bir temizlik hizmetini ulaştırmaktayız. Sizlerde bu konudaki ihtiyaçlarını gönül rahatlığı ile bizlerden giderebilirsiniz.

Pak Koltuk Yıkama Profesyonel Hizmetlerimiz ve Fiyatlama Politikamız

Kurum olarak kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet misyonu ile yaklaşmakta, modern ve kaliteli bir süreç ile bu hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Bu misyonumuz doğrultusunda da en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri sizlere vermekteyiz.

Pak Koltuk yıkama olarak Yenikent Mahallesi koltuk yıkama hizmet faaliyetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. İstanbul için vermiş olduğumuz bu modern hizmetler neticesinde mobilyalarınız ilk günkü temizlik ve sağlıklı koşullarına tekrar kavuşacak. Konforun yanında sağlık daha öncelikli bir konumda yer aldığı için, düzenli aralıklar ile bu koltuklarınızın temizlik işlemlerini gerçekleştirmek adına bizlerde yardım alabilirsiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+