Anasayfa » BLOG » Yeşilkent Mahallesi Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (30)-min

Yeşilkent Mahallesi Koltuk Yıkama

Yeşilkent Mahallesi Koltuk Yıkama

Yeşilkent mahallesi koltuk yıkama alanında lider bir isim olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. 2015 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız Pak Koltuk Yıkama, koltuklarınızla beraber yatak ve oturma gruplarınızın detaylı temizliğini yapmaktadır. Biz, uzun yıllar bu sektörün içerisinde bulunmuş ekibimizle birlikte bilgi ve birikimlerimizi en doğru şekilde kullanarak sizlere kalite standartları içerisinde hizmet veriyoruz.

Çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Çünkü biz, müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Bildiğiniz üzere müşteri memnuniyetini sağlamak biraz zor oluyor. Fakat ekibimiz, kaliteli malzeme kullanımı ile kesin çözümler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamayı başarıyor. Sizler de ev ve iş yerinizdeki koltuklarınızın, yataklarınızın veya oturma gruplarınızın temizliğini profesyonel ekibimize emanet edebilirsiniz.

Detaylı Temizlik İçin Pak Koltuk Yıkama ile Çalışmalısınız

Yeşilkent mahallesi koltuk yıkama için birçok firma bulunurken neden bizimle çalışmalısınız? Öncelikle belirtmeliyiz ki tercih edeceğiniz sıradan bir firma koltuklarınıza veya yatağınıza zarar verebilir. Nasıl mı? Temizlik işlemleri gerçekleştirilirken eğer doğru ürün kullanılmazsa ve temizlik olması gerektiği gibi olmazsa koltuklarınızın veya yatağınızın renginde solma olabilir. Aynı zamanda koltuklarınızın veya yatağınızın üzerinde renk değişimi ve tüylenme de olabilir.

Eğer koltuklarınızın kurutulması doğru yapılmazsa koku oluşabilir. Bunun için doğru firma ile çalışmalısınız. Biz, sizlere kaliteli ve eksiksiz bir temizlik garantisi veriyoruz. Pak Koltuk Yıkama ile çalışarak koltuklarınızı, yatağınız ve oturma gruplarınızı güvende tutabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yıkama Hizmeti

Yeşilkent mahallesi koltuk yıkama alanında tercih edeceğiniz firmanın size yüksek fiyatlar sunması normal bir durum. Çünkü bu alanda hizmet veren bazı firmalar yüksek fiyatlarla çalışabiliyor. Biz, sizler için uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel ekibimiz, yıkanacak koltuk, yatak ya da oturma grubu durumuna göre fiyat belirliyor. Koltuklarınızın minderli olup olmadığı, yataklarınızın tek kişilik mi yoksa çift kişilik mi olduğu, oturma grubunuzun kaç kişilik olduğu bu fiyatların belirlenmesini sağlıyor. Ekibimiz, sizin için en doğru fiyat belirlemesini yaparak çalışmaları gerçekleştiriyor. Gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda koltuklarınızı veya yatağınızı ilk günkü hali gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+