Anasayfa » BLOG » Avcılar Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (32)-min

Avcılar Koltuk Yıkama

Doğru Koltuk Temizliği

Evin ya da ofisin temizliğinin tam oalrak sağlanabilmesi koltukların sık sık temizlenmesine bağlıdır. Çünkü her zaman koltuklarla temas halindeyiz. Eğer temizlikleri ihmal edilirse kir,toz ve mayt gibi zararlı canlılar dolar. Bunun sonucunda da çeşitli cilt ya da solunum yolu hastalıkları ortaya çıkabilir.

Koltuk temizliğinde birçok detaya dikkat etmek gerekir. Tek başına silme işi yeterli değildir. Eğer koltuklarınızı bir yıkama firmasına teslim etmeyi düşünüyorsanız iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Avcılar koltuk yıkama hizmetleri sayesinde kalite sizinle olacaktır.

Koltuk Yıkama Servisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde koltuk yıkama konusunda birçok firma hizmet vermektedir. Bu kadar geniş alternatifler içerisinde iyi bir araştırma yapılması şarttır. Koltuk yıkama firması seçiminde şunlara dikkat edilmesi şarttır;

  • Koltuk yıkama servisi seçiminde en önemli nokta firmanın sahip olduğu tecrübedir. Firmanın sektörde ne kadar süredir hizmet verdiği öğrenilmelidir. Eğer koltuk yıkama sektöründe uzun süredir hizmet vermişse koltuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.
  • Koltuk yıkama firmasının son teknoloji ekipmanları kullanması çok önemlidir. Bu nedenle firmanın kullandığı ekipmanlar konusunda bilgi almanız gerekir. Eğer ekipmanlar kaliteliyse hijyen %100 şekilde sağlanmış olur.
  • Yeni bir koltuk takımı almak maliyetlidir. Bunun için koltukları yenilemek yerine temizletmek daha mantıklıdır. Koltuklarınızın eskimemesi için koltuk firmasının kullandığı kimyasalların son derece kaliteli olması gerekir.

Avcılar koltuk yıkama hizmetleri mevcut kalitesi sayesinde sizlerden tam not almayı başarıyor. Koltuklarınızı teslim alır almaz doğru şekilde temizliğini yapar.

Ekonomik Fiyatlarla Koltuk Yıkama

Koltukların profesyonel şekilde temizlenmesi için son teknoloji ürünlerinlerinin kullanılması gerekir. Firmamız sektörde uzun yıllardır kaliteli özellikleriyle bilinir. Kullandığı her ekipman birinci sınıf malzemedir. Koltuklarınızın %100 hijyen ile doğru ellerde yıkanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar koltuk yıkama hizmetleri verdiği kaliteli hizmet ile sizleri bekliyor. Firmamız koltuk temizliğinde standart fiyatlara sahiptir. Asla standart üstü fiyatlar talep edilmez. Bizimle iletişime geçerek mevcut özelliklerimiz hakkında detaylı bilgiler edinmeniz mümkündür. Koltuklarınızı bize emanet ederek doğru şekilde temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Bize haftanın her günü kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+