Anasayfa » BLOG » Şişli koltuk yıkama
pak-koltuk-yikama (42)-min

Şişli koltuk yıkama

Pak Koltuk Yıkama Kurumumuz

Bizler Pak Koltuk Yıkama Kurumu olarak sizlere günümüzün önemli bir temizlik süreci olan koltuk yıkama hizmetleri konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Koltuklar gün içerisinde sık sık kullanıldıkları ve bu kullanım sürecinde farklı kişilerin yer almasından dolayı hızlı bir şekilde kirlenmekte ve sağlıksız koşullar oluşturmaması adına bu kirlenen koltukların temizlenmesi gerekmektedir. İşte burada Şişli koltuk yıkama bölgesinde profesyonel hizmet veren bir kurumsal yapı olarak sizler için gerekli olan temizlik işlemlerimizi modern bir şekilde sağlamaktayız.

Kurum olarak 2015 yılında kurulmuş olan ve kurulmuş olduğumuz yıldan buyana sizlere İstanbul ilinin her bölgesinde gerekli olan koltuk yıkama hizmetlerini veren modern bir kurumuz. Sizlerde İstanbul için vermiş olduğumuz bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Şişli Koltuk Yıkama Alanındaki Profesyonel Hizmet Sürecimiz

Bizlerden koltuk yıkama konusunda hizmet almak isterseniz iletişim ağlarımızın üzerinden iletişime geçebilir ve detaylı olarak gerekli hizmet süreci hakkında konuşma yapabilirsiniz. Ortalama fiyatlamalarımız konusunda eğer anlaşma sağlayabilirseniz bizler hemen kurum bünyemizde yer alan mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adreslerinize gerekli olan koltuk yıkama süreci için ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Burada sizlere verilen hizmetin doğru ve eksiksiz bir süreç eşliğinde ulaştırılması için koltuk kumaş dokunuza ve diğer gerekli bilgilere göre ekipman ve ürünlerimizi aralar sizlere bu konuda hizmetler vermekteyiz. Şişli koltuk yıkama alanında sizlerde koltuk yıkatmak isterseniz, tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlama Politikasına Sahip Modern Koltuk Yıkama Hizmeti Sürecimiz

Kurum olarak bizler öncelikli hedefimizi kar marjlı yapmamakta olup müşterinin memnuniyet yüzdesini yükseltmek ve en yüksek müşteri memnuniyetini yakalamak adına sizlere hizmetler vermekteyiz. Bu misyon çerçevesi doğrultusunda da sizlere kaliteli fiyat değerlendirmesinde en uygun fiyatlamalar ile gerekli olan bu hizmetleri sizlere aktarmaktayız.

Şişli koltuk yıkama alanında vermiş olduğumuz bu uygun fiyatlı ve profesyonel koltuk yıkama hizmetinde sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz. Temizlemiş olduğumuz koltukları ilk günkü görünümüne ve sağlıklı koşullarına ulaştırarak sizler için güvenilir bir yaşam alanını tahsis etmekteyiz. İstanbul için vermiş olduğumuz bu koltuk yıkama hizmetlerini sizlere vermekten büyük mutluluk duyarız.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+