Anasayfa » BLOG » Fatih Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (7)-min

Fatih Koltuk Yıkama

Pak Koltuk Yıkama

Pak Koltuk Yıkama olarak 2015 yılında kurulmuş olan bir kurumuz. Kurulduğumuz günden buyana sizlere kaliteli, modern ve güvenilir bir süreç eşliğinde koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Koltuk yıkama hizmetlerimizi sizlere İstanbul ili içerisinde her konum için sağlamaktayız. Kurum olarak ofisimiz İstanbul ilinin Esenyurt semtinde yer almaktadır. Ancak hem Anadolu hem de Avrupa yakasında bulunan mobil hizmet aracı ve profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmeti ulaştırmaktayız.

Sizlere vermiş olduğumuz bu hizmet noktalarından birisi olarak Fatih koltuk yıkama alanında da sizlere kaliteli, modern, hızlı, güvenilir ve etkili hizmetler vermekteyiz. Pak Koltuk Yıkama olarak sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Fatih Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Koltuk yıkama işlemi profesyonel bir süreç gerektirmektedir. Bu yüzden daha önce bu konuda hizmet vermiş, tecrübeli ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkan bir kurumdan bu konuda hizmet alınmalıdır. Bizler Pak Koltuk Yıkama olarak sizlere verdiğimiz hizmet süreçlerinde İstanbul ilinin hem Anadolu hem de Avrupa yakasında sizlere hizmet vermekteyiz.

İletişim ağlarımız üzerinden bizlere ulaşarak Fatih koltuk yıkama  alanında bizlerden hizmet talep ettiğinizi bizlere iletebilir ve güvenilir hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. Talep sonrasında randevu saatinde adresinize gelmekte ve modern bir işlem süreci ile sizlerin koltuklarınızın temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz ve Koltuk Yıkama İşlemi Fiyatlamamız

Pak Koltuk Yıkama olarak sizlere vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetleri sürecinde kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz hizmet misyonumuz gereği ne ise onu uygulamış, düşük kar marjlı hizmetler ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ağı yapımız ile sizlere uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet sürecini ulaştırmış bulunmaktayız.

Fatih koltuk yıkama alanında vermiş olduğumuz modern ve yenilikçi hizmetlerimizi uygulamakta ve verimliliği yüksek sonuçlar elde etmekteyiz. Modern koltuk yıkama makinelerimiz ile sizlerin koltukları ilk günkü temizliğine kavuşturmaktayız. Hem temiz, hem estetik bir görünüm hem de sağlıklı bir ortamı beraberinde getiren bu süreçten sizlerde faydalanabilirsiniz. Pak Koltuk Yıkama olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+