Anasayfa » BLOG » Esenyurt Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (28)-min

Esenyurt Koltuk Yıkama

Pak Koltuk Yıkama Kurumumuz ve Hizmet Ağımız

Koltuk yıkama işlemi temizlik hizmetleri sürecinde en çok özen gösterilmesi gereken ve hassas bir temizlik sürecinin ilerletilmesi gereken önemli bir süreçtir. Bundaki ana sebeplerden birisi gün içerisinde çok sık ve yoğun bir şekilde kullanılması ayrıca birçok farklı kişi tarafından kullanılması nedeni ile hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Bu durumda sağlıksız bir yaşam alanını beraberinde getirmektedir. Bu yüzden yapılan koltuk yıkama işlemlerinin profesyonel bir süreç ile ilerletilmesi büyük bir öneme sahiptir.

Bizler Pak Koltuk Yıkama Kurumu olarak bu durumun farkında olmakta, sizlere Esenyurt koltuk yıkama hizmet sürecimizde gerekli olan profesyonel hizmetleri sağlamaktayız. Pak Koltuk Yıkama olarak 2015 yılında kurulmuş olup, kurulmuş olduğumuz günden buyana sizlere bu konuda profesyonel hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı ve uygun fiyatlar ile ulaştırmaktayız. Kurumsal olarak ofisimiz ve işletmemiz İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde yer almaktadır. Bizlerden koltuk yıkama işlemi konusunda profesyonel bir hizmet almak isterseniz, gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimizi sadece işletmemizin bulunmuş olduğu semt olan Esenyurt koltuk yıkama olarak değil, İstanbul ilinin her noktasında bu hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan mobil hizmet ekiplerimiz sayesinde sizlerin bizlerden talep etmiş olduğu koltuk yıkama işlemi sürecinde çok hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamakta ve uygun süreç belirlendiği takdirde aynı gün içerisinde sizlerin koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Eğer sizlerde bizlerden kaliteli, hızlı, modern, mobilyaları deforme etmeden hassas bir süreç ile hizmet veren, uygun fiyatlı bir koltuk yıkama hizmeti almak isterseniz Pak Koltuk Yıkama olarak gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Esenyurt Koltuk Yıkama Hizmet İşleyiş Sürecimiz

Bizler vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetlerini profesyonel bir süreç ile sizlere aktarmaktayız. Bunun sağlanması için öncelikle sizlerin Esenyurt koltuk yıkama hizmetleri konusunda bizleri aramanız ve taleplerde bulunmanız ile birlikte, müşteri temsilcilerimiz sizlerden ihtiyaç duyulan gerekli bilgi ve verileri toplamaktadır. Bu elde edilen bilgiler dâhilinde bizler bir ön planlama yapmakta ve sizlerin koltuklarına uygun olan mobilya yıkama işlemi süreci için gerekli olan temizlik ürünleri ve cihazlarımı alarak belirlemiş olduğumuz randevu saatinde adresinize gelmekteyiz.

Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında mobil hizmet araçlarımız ile hazır bir vaziyette sizlere hizmet vermemiz neticesinde hızlı bir şekilde adresinize ulaşmaktayız. Koltuk yıkama işlemlerimizi büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirmekteyiz. Hizmet sürecimizde mobilyalarınızın döşemelerine uygun olan temizlik ürünleri kullanmakta ve mobilyalarınıza zarar vermeden bu süreci ilerletmekteyiz. Profesyonel çalışan kadromuz ile sizlere vermiş olduğumuz Esenyurt koltuk yıkama hizmetlerimizi sizlerde gönül rahatlığı ile bizlerden alabilirsiniz. Pak Koltuk Yıkama olarak sizlere bu süreçte yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Profesyonel Koltuk Yıkama İşlemlerimiz ve Uygun Fiyatlama Politikamız

Koltuk yıkama işlemi çok önemli bir temizlik işlemi süreci olduğu için alanında tecrübeli, profesyonel hizmet sunan, modern teknolojileri temizlik sürecine entegre eden bir kurumdan bu hizmetin alınması büyük bir öneme sahiptir. Bizler Pak Koltuk Yıkama olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde hem teknolojiyi, hem kaliteyi hem de tecrübeyi bir arada sizlere sunarak verimliliği yüksek bir koltuk yıkama hizmetini sizlere ulaştırmaktayız. Bu hizmetlerimizi sizlere verirken kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana benimsediğimiz misyonumuz çerçevesinde gerekli olan hizmetleri sizlere aktarmaktayız.

Esenyurt koltuk yıkama alanında profesyonel hizmet veren bir kurum olarak müşteri memnuniyeti öncelikli, düşük kar marjlı bir hizmet politikası ve kurum misyonu ile sizlere hizmetler vermekteyiz. Misyonumuzun getirmişi olduğu bağlılıklara bugüne kadar uymuş, bugünden sonrada uymaya devam edeceğiz. Bu misyon gereği sizlere vermiş olduğumuz düşük maliyetli ancak kaliteli koltuk yıkama hizmetlerimiz ile İstanbul ilinin kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerine sunan bir kurum olayı başarmış durumdayız.

Koltuk yıkama hizmetimiz sonucunda mobilyalarınızı ilk günkü yeniliğine, temizliğine, sağlıklı koşullarına ve estetik görünümüne kavuşturarak sizlerin daha kaliteli bir yaşam standartına sahip hizmet almasını kurum olarak olanak tanımaktayız. Pak Koltuk Yıkama olarak Esenyurt koltuk yıkama alanında vermiş olduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerden sizlerde faydalanabilirsiniz. Bizler kurum yapımız ve çalışan kadromuz ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+