Anasayfa » BLOG » Koltuk Yıkama
enzahome-koltuk-yikama (3)

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltukları yıkama hizmeti temizlik sektörü içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerden birdir. Koltuk yıkama da aynı kanepe yıkama gibi gerçekleştirilen bir faaliyettir. Koltuklar kanepelere göre daha büyük olup ve daha farklı kumaş türleri ile yapılan mobilyalardır. Bu nedenle koltuk yıkamada kullanılan temizlik ürünleri kanepe yıkamada kullanılan temizlik ürünlerinden doğal olarak farklıdır.

7/24 Bizi Arayabilir +90 538 715 2575 yada Bizi Ziyaret Edebilirsiniz İLETİŞİM

Ayrıca, kirliliğin oranına ve türüne göre örneğin, kahve lekesi, çay lekesi veya kusma lekesi gibi özel türden kirlilik içeriyor ise kullanılan temizlik malzemesi de farklılık gösterebilmektedir.

Koltuk Yıkaması Yaptığımız Modeller

Çalışanlarımız hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse koltuk yıkama işlemini gerçekleştiren çalışanlarımız mesleki yeterlilik belgesine sahip olan oldukça profesyonel kişiler olup müşterinin herhangi bir zarara uğramaması için oldukça titiz hareket etmektedirler.

Gerekli eğitimleri alan çalışanlarımız koltuğun üretildiği kumaşın türüne, lekenin türüne göre ayrım yaparak iyi bir temizlik gerçekleştirmektedirler.

+90 538 715 2575

Temizlikte Son Teknoloji

Vermiş olduğumuz hizmeti oldukça önemsiyor ve müşterinin memnuniyetine değer verdiğimiz için gerekli tüm araçları gerek yurtiçinden gerekse yurt dışından satın alarak en iyi yıkama işlemini gerçekleştirmek için kurulduğumuz tarihten bu yana çabalıyoruz.

Halı fleks yıkama, koltukları yıkama, kanepe yıkamada kullanmış olduğumuz temizlik araçlarının bakımını doğru şekilde düzenli olarak gerçekleştirmemiz vermiş olduğumuz hizmete olan önemimizin ayrı bir kanıtıdır.

Yıkadığımız Koltuk Modelleri

Yıkadığımız Koltuk Modelleri

Koltuk Yıkama da Bizi Seçin

Koltukların temizlenmesi faaliyetinde de gerçekleştirmiş olduğumuz profesyonel hizmet bizim bu sektörde önemli bir yerde olduğumuz göstermektedir. Bunun yanı sıra müşteri kitlemizin genişliliği ve istikrarlılığı da buna ek olarak göstereceğimiz anıtlardır.

Firmamız, temizlik sektöründe en deneyimli firmaların başında gelmektedir. Geçmişten günümüze bu sektörde sürekli olarak hizmet vermenin getirmiş olduğu deneyim sayesinde, günümüze sektördeki yeniliklerin birçoğuna firmamız tarafından geçilmektedir. Bunun yanı sıra firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı yürütmüş olduğu çalışmaları sayesinde hizmetinden oldukça memnun kalınan temizlik firmalarının da başında gelmektedir.

Firmamız, müşterilerine sunmuş olduğu ekonomik fiyat avantajları ile temizlik hizmeti sayesinde, temizlik hizmetine ihtiyaç duyan her bütçeden bireyin koltuklarını derinlemesine temizletebilme imkanına sahiptir.

Siz de en ekonomik fiyat avantajları üzerinden koltuklarınızın temizliğini yaptırabilirsiniz.

1 thoughts on “Koltuk Yıkama”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+