Anasayfa » BLOG » Adnan Kahveci Mahallesi Koltuk Yıkama

Adnan Kahveci Mahallesi Koltuk Yıkama

Koltuk Ve Halı Yıkamada Profesyonel Kalite Ve Profesyonel Hizmet

İstanbul’un alanında lider koltuk yıkama firması olarak, her zaman sizlere en kaliteli hizmetleri sunmanın peşinden koşuyoruz. Ev ve işyerlerinizde kullandığınız koltuklarınız ve oturma gruplarınızda kullanıma bağlı olarak zamanla meydana gelen lekeler ve kirleri derinlemesine temizleyerek ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz. Adnan Kahveci Mahallesi Koltuk Yıkama konusunda işinin ehli personellerimiz ve profesyonel makinelerimizle elde ettiğimiz sonuçlarla, sizleri memnun edici çözümler sunuyoruz. Son teknoloji temizlik makinelerimizde kullandığımız deterjanlar, kaliteli markaların güvenilir ve sağlık açısından hiçbir zararlı madde içermeyen, anti bakteriyel özelliği taşıyan ürünlerdir.

Halı Ve Koltuklarınızı Yıkatma İşini Uzmanına Bırakın

Koltuk ve oturma gruplarınızın temizliği için Adnan Kahveci Mahallesi Koltuk Yıkama firmamızı tercih ettiğinizde, temizlenecek yüzey önce köpüklü su ile ıslatılıp, sonrasında emiş gücü yüksek makinelerimiz ile en derinlere nüfuz eden tüm kir ve lekeler derinlemesine temizlenir. Temizlik ekibimiz işini iyi bilen, bu alanda tecrübe sahibi kişiler olup, işlerini titiz bir şekilde yapmaktadırlar. Yaşam alanlarını paylaştığımız sevimli evcil hayvanlarınızın bıraktığı tüy ve lekeler de yine tarafımızdan yapılan profesyonel temizlik ile ortadan kaybolur. Temizliği yapılan eşyalarınız, sizlerin ve çocuklarınızın sağlığı açısından güvenli bir şekilde kullanılabilir hale getirilmektedir.

Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

  • Oturma grubu yıkama,
  • Koltuk takımı yıkama,
  • Sandalye yıkama,
  • Yatak yıkama,
  • Halı ve halıflex yıkama.

Pak Koltuk Yıkama olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli çalışmakta ve kendimizi yenilemekteyiz. Adnan Kahveci Mahallesi Koltuk Yıkama denilince ilk akla gelen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında karşılaştığımız sorunlara, en hızlı ve akılcı çözümler üretmeye çalışıyoruz. Firmamız bizleri tercih eden müşterilerimizin destekleri ile sürekli olarak büyümekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır. Tüm bu hizmetlerimize sizlere özel uygun fiyat avantajları ile ulaşmanızı sağlıyoruz.

Eşyalarınızın maddi ve manevi bir değer taşıdığını çok iyi biliyor ve buna saygılı davranarak, işimizi özenle yapmaya çalışıyoruz. Temizliği yapılan eşyalarınızı ilk günkü haline getiriyor ve onları ilk aldığınız zamanda yaşadığınız duyguları yeniden yaşamınızı sağlıyoruz. Yaptığımız tüm temizlik işlemleri firmamızın garantisi altında olup, müşterilerimizin memnuniyeti esas alınmaktadır.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+