Anasayfa » BLOG » Bahçeşehir Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (1)-min

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Pak Koltuk Yıkama ailesi olarak 2015 yılından bu yana Bahçeşehir koltuk yıkama alanında hizmet veriyoruz. Biz, bu sektörün lider ismi olarak sizlere 7/24 en doğru ve en güvenilir temizlik hizmetini vermek adına kendimizi, çalışmalarımızı, kullandığımız makine ve malzemeleri güncellemeye devam edeceğiz. Ev ve iş yerlerinizde bulunan koltuklarınızı ve oturma gruplarınızı kusursuz bir şekilde temizliyoruz. Sadece bu da değil aynı zamanda yataklarınızın da temizliğini yapıyoruz. Bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde uygulamaya özen gösteriyoruz. Sizin için mobilyalarınız ne kadar önemliyse emin olun sizler de bizim için en az o kadar önemlisiniz. Biz, bu önemi sizlere hissettirmek için eksiksiz bir temizlik gerçekleştiriyoruz.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama İçin Neler Yapıyoruz

Bahçeşehir koltuk yıkama alanında çalışmalarımızı nasıl yaptığımızı merak ediyor musunuz? Öncelikle firmamız ile anlaşma sağladığınız zaman 7/24 aktif olan firmamız sizin için uygun gün ve saati belirliyor. Belirlenen gün ve saatte ekibimiz tam donanımlı bir şekilde adresinize geliyor. Kullandığımız makine ve kimyasallar ile koltuklarınızı yıkamadan önce ilk olarak koltuklarınızı ıslatıyoruz. Bu ıslama ile koltuklarınız yumuşuyor ve koltuk yüzeyindeki kirlerin daha kolay çıkması sağlanıyor. Daha sonra kullandığımız koltuk yıkama şampuanı ile koltuklarınızı yıkıyoruz. Özel makinelerimiz sayesinde köpüğü, suyu ve kiri çekiyoruz. Koltuklarınızı kurutuyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz. Aynı işlem oturma gruplarınız ve yatağınız için de gerçekleştiriliyor.

Pak Koltuk Yıkama Güvencesi

Firmamız Pak Koltuk Yıkama ile mobilyalarınızı güvende tutabilirsiniz. Çünkü biz kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bahçeşehir koltuk yıkama alanında tercih edeceğiniz firmayı özenle seçmelisiniz. Doğru firmayı tercih ettiğiniz sürece hem eşyalarınızı korumuş olursunuz hem de maddi anlamda kazanç sağlamış olursunuz. Bazı firmalar sıradan temizlik işlemleri için çok yüksek fiyatlar belirleyebiliyor. Biz, Pak Koltuk Yıkama ailesi olarak sizler için uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz.

İşimizi disiplinli bir şekilde kısa sürede bitirmeye özen gösteriyoruz. İsteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda gerçekleştireceğimiz yıkama çalışmalarında her zaman en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Sizler de Pak Koltuk Yıkama ile eşyalarınızı güvende tutabilir, daha temiz ve kullanışlı eşyalara sahip olabilirsiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+