Anasayfa » BLOG » Barış Mahallesi Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (5)-min

Barış Mahallesi Koltuk Yıkama

Eşyalarınızı Detaylı Temizlik ile Adeta Yeniliyoruz

Evlerinizde kullandığınız koltuk, kanepe ve halılarınızın sizler için bir eşyadan ziyade, her birinin bir anlamı ve değeri olduğunun farkındayız. Kimisini evinizi ilk kurduğunuzda maddi zorluklarla aldığınızı, hepsinin sizin için bir yaşanmışlığının ve hatıralarının olduğunu biliyoruz. Bu nedenle işimizi severek yapıyor, zamana bağlı olarak kirlenen, lekelenen eşyalarınızın detaylı temizliğini yaparak, adeta onlara yeniden hayat veriyoruz. Barış Mahallesi Koltuk Yıkama hizmetimiz ile eşyalarınızın ilk günkü gibi yepyeni bir hale gelmelerini sağlıyoruz.

Yılların verdiği kullanıma bağlı olarak koltuklarınız, halılarınız, sandalyelerinizde oluşan gözle görünür kir ve lekelerin yanında, gözle görülemeyen bakterilerin yuvası haline dönüşebilmektedir. Özellikle evcil hayvan beslenen evlerde çok daha fazla karşılaşılan bu kirlenmeler, küçük çocukların ve evde yaşayan kişilerin sağlıklarını ciddi anlamda tehdit edebilmektedir. Barış Mahallesi Koltuk Yıkama olarak temizlikte kullandığımız makineler, son teknoloji ürünü olup derinlemesine temizlik yapabilmektedir. Sadece görünür yüzeyleri değil, derinlemesine işlemiş leke ve bakterileri de ortadan kaldırarak, daha sağlıklı ve güzel görünür bir hale getiriyoruz. Makinelerimizde kullandığımız deterjanlar, kaliteli ve güvenilir markaların ürünleri olup, anti bakteriyel özellikte ürünlerdir.

Birçok Eşyanız İçin Profesyonel Temizlik Yaptırabilirsiniz

Evinizde kullandığınız ancak kendi imkânlarınızla derinlemesine temizliğini yapamadığınız eşyalarınızdaki inatçı lekeler ve kirler için Barış Mahallesi Koltuk Yıkama ayrıcalığı ile profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bu kapsamda;

  • Oturma gruplarınızın,
  • Koltuk takımlarınızın,
  • Kumaş yüzeyli sandalyelerinizin,
  • Yatak ve halılarınızın temizliğini profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla yapıyoruz.

Memnun Kalacağınız Bir Hizmetle Karşılaşacağınızı Garanti Ediyoruz

Şirket politikamız olarak her zaman müşterilerimize mükemmel kalitede, güler yüzlü bir hizmet sunarak, müşterilerimizin devamlılıklarını sağlamayı amaçlamaktayız. Günümüz ekonomik şartlarında eşya değiştirmenin çok kolay olmadığı, eşyaların maddiyattan ziyade manevi değerlerinin de bulunduğu düşünüldüğünde, verdiğimiz hizmetler neticesinde sizleri eşya değiştirme zahmetinden de kurtarıyor ve ev ekonomisine de katkıda bulunuyoruz. Pak Koltuk Yıkama güvencesi ile ilk günkü gibi yepyeni oturma gruplarınızın ve halılarınızın olmasını sağlıyoruz. Tüm işlemlerimizin firmamız garantisi altında olduğunu belirtmek isteriz.

Müşterilerimizin verdiğimiz temizlik hizmetinin kalitesi yanında fiyat açısından da tatmin olmaları için uygun fiyat avantajları ve kampanyalarımızla da ayrıcalıklı bir hizmet almalarını arzuluyoruz. Hizmetlerimizle ilgili bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+