Anasayfa » BLOG » Cennet Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (7)-min

Cennet Koltuk Yıkama

Cennet Koltuk Yıkama

Koltuklar evlerde, işyerlerinde, ofislerde, mağazalarda ve çok daha fazla alanda kullanılan eşyalardır. Bulundukları ortamın konforunu, estetiğini ve tasarımını zenginleştiren koltuklar, her geçen gün daha fazla modele sahip olmakta, daha fazla yerde kullanılır hale gelmektedir. Fakat aynı zamanda koltuklar çok hızlı kirlenen, lekelenen eşyalardır. Koltukların derinlemesine temizlenebilmesi için ise profesyonel halı yıkama makineleriyle, özel şampuanlarla ve uzmanlarca yıkanması gerekir. Pak Koltuk Yıkama olarak bizler 2015 yılından bu yana Cennet koltuk yıkama Çözümleri üretiyoruz.

Koltuklar kaba ve ağır eşyalar oldukları için halılar gibi fabrikaya taşınılmasıyla uğraşılmaz. Bu yüzden yerinde koltuk yıkama yapılır. Ekiplerimiz de istediğiniz saatte adreslerinize vararak koltuklarınızı yıkar, temizler, yepyeni hale getirerek kullanımınıza sunarlar.

Hızlı ve Kaliteli Cennet Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama son derece detaylı bir iştir. Çünkü her ne kadar müşterilerimiz görünen lekelerinden ve kirlerinden dolayı koltuklarını yıkatmayı tercih etseler de asıl kirler koltukların derilerinde yer alır. Bu yüzden yıkama sırasında önce kaba tozu, kiri alınır. Ardından deterjanlı su püskürtülür ve fırçalanır. Daha sonra özel vakumlu makineyle vakumlanır. Gerek fırçalama gerekse vakumlama koltuk yıkmada başarının püf noktasını oluşturur. Vakumlama sırasında olduğu gibi fırçalama esnasında da özel makineler kullanılarak en zorlu lekeler çıkarılır. Cennet koltuk yıkama çözümlerimizde bütün bunlara hassasiyet gösteriyor, koltuklarınızın yıllanmış kirlerini dahi başarıyla çıkarıyoruz.

Koltuk yıkamada eğer koltuklarda nem kalırsa bu, zamanla küflenmeye, bakteri oluşumuna, kötü kokuya neden olarak içten içe koltuklarınızın çürümesine dahi sebep olur. Bu yüzden güçlü makineler ile en ufak bir nem kalıntısı bırakılmadan vakumlanması gerekir. Bizler dünyanın en seçkin markalarının makineleri kullanarak profesyonel çözümler üretiyor, koltuklarınızı derinlemesine nemden arındırıyoruz.

Anti Bakteriyel Cennet Koltuk Yıkama

Cennet koltuk yıkama çözümlerimizde kullandığımız deterjanlar tamamen özeldir. Aksi taktirde koltuklarınızın dokusu zarar görebilir. Bu yüzden malzemeye göre deterjan seçiyoruz. Bütün deterjanlarımız bitkiseldir ve koltuklarınızın dokusuna zarar vermez. Zararlı bakterileri de yok eder. Bizler Cennet’in her neresinde olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyor, 7/24, en ekonomik şekilde hizmet veriyoruz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+