Anasayfa » BLOG » Firuzköy Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (10)-min

Firuzköy Koltuk Yıkama

Firuzköy Koltuk Yıkama

Koltuklar evlerin, iş yerlerinin, ofislerin, mağazaların vazgeçilmez parçalarıdır. Koltukların çeşitlerinin arması ve konforunun fark edilmesi koltukları her geçen gün daha fazla alanda görmemizi sağlıyor. Buna karşın koltuklar yapıları itibariyle kirlenmeye oldukça müsaittirler. Her gün çok sayıda kişi tarafından kullanılmaları, üzerinde bir şeyler yenirken dökülmesi, kıyafetlerdeki tozun, kirin koltuklara geçmesi, küçük çocukların koltuklara zarar vermesi ve daha pek çok etken koltukların neredeyse mekanlarda en fazla kirlenen eşyalar olmasını sağlıyor. Bu yüzden de düzenli olarak koltuk yıkamanın yapılması gerekiyor. Fakat koltuk yıkama evlerinizde klasik süpürgelerle, temizlik araçlarıyla yapabileceğiniz bir iş değildir. Bunun için özel makineler, şampuanlar ve uzman kişiler gereklidir. Pak Koltuk Yıkama olarak bizler 2015 yılında bu yana Firuzköy Koltuk Yıkama hizmetleri veriyoruz.

7/24 Firuzköy Koltuk Yıkama Çözümleri

Firuzköy Koltuk Yıkama çözümlerimiz için her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. 7/24 çağrı merkezimizi arayıp koltuk yıkama uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi talep edebilir, randevu alabilirsiniz. Her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli ve işini özveriyle yapan bir ekibe sahibiz. Ekiplerimiz belirtilen gün ve saatte adresine geliyorlar. Güler yüzlü hizmet ile koltuklarınızın kirlerini arındırıyor, detaylı olarak özel bitkisel şampuanlarımızı kullanıyorlar. Kalıcı lekeler dahil bütün kirleri başarıyla çıkarıyorlar. Hızlı ve kaliteli şekilde koltuk yıkama işlemlerini bitirip güvenle kullanmaya devam edebileceğiniz kotlularınızla sizleri baş başa bırakıyorlar.

Uygun Fiyatlı Firuzköy Koltuk Yıkama

Koltuklar kaba ve ağır ürünler olduğu için yerinde yıkama yapılması gerekir ve koltukların asıl kirleri lekeleri iç yüzeylerinde bulunur. Bu yüzden güçlü vakum özelliğine sahip makinalar kullanılması gerekir. Vakumlu makinelerle en derinlerde bulunan kirler dahi rahatça çıkarılabilmektedir. Firmamız bu alanda dünyanın en çok tercih edilen koltuk yıkama makinesi markalarını kullanmakta, koltuklarınızda hiçbir leke, kir ve nem kalmasına müsaade etmeden yıkama işlemlerini tamamlamaktadır Firuzköy Koltuk Yıkama uygulamalarımızda tamamen anti bakteriyel şampuanlar kullanılmakta, bu şampuanlarımız hem görünen lekeleri çıkarmakta hem de zararlı bakterileri yok ederek hijyen sağlamaktadır. Tekli koltuk, koltuk takımı ya da L koltuk olduğu hiç fark etmeksizin temizlik yapılmaktadır.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+