Anasayfa » BLOG » Gümüşpala Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (12)-min

Gümüşpala Koltuk Yıkama

Gümüşpala Koltuk Yıkama

Koltuklar tüm dünyada olduğu gibi Gümüşpala genelinde de evlerin, işyerlerinin, ofislerin vazgeçilmez parçalarından birsidir. Üstelik koltukların dekorasyon üzerindeki etkilerinin, konforunun ve rahatlığının fark edilmesiyle her geçen gün daha fazla alanda koltuklar kullanılmaya devam etmektedir. Rahat ve huzur dolu bir ortam sağlamalarına mekanlarda koltuklar en fazla kirlenen eşyaların başında gelir. Çok sayıda kişi tarafından kullanılmaları, üzerinde bir şeyler yenilip içilirken dökülmesi, küçük çocukların kirletmeleri, kıyafetlerdeki tozların, kirlerin koltuklara temas etmesi koltukların çok fazla kirlenmesine neden olur. Evlerinizdeki klasik elektrikli süpürgelerle koltukları derinlemesine yıkayabilmeniz imkansızdır. Bunun profesyonel makineler, özel şampuanlar ve uzman kişiler gerekir. Pak Koltuk Yıkama olarak bizler 2015 yılından bu yana Gümüşpala koltuk yıkama hizmetleri veriyor, koltuklarınızı tertemiz, pırıl pırıl yapıyoruz.

Güçlü Makinelerle Gümüşpala Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama çok fazla detay gerektirir. Öncelikle koltukların kumaş yapısına göre temizlik detayları değişiklik gerektirir. Kullanılacak şampuandan işlem sırasına göre her şey koltuk kumaş ve malzeme yapısına göre belirlenir. Bunu tespit etmek ise uzmanlık gerektirir. Gümüşpala koltuk yıkama çözümlerimizin tamamı alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyim sahibi, güler yüzlü bir ekibimizce verilmektedir. Bu yüzden ekiplerimiz koltuklarınızın özellikleri her ne ise ona göre temizlik detaylarını belirlemekte, koltuklarınıza zarar vermeden yıkama işlemlerini sonlandırmaktadırlar.

Koltuk yıkamada en önemli detay, doğru miktarda sıvının koltuğa püskürtülmesi ve hiçbir nem kalmayacak şekilde vakumlanmasıdır. Aksi taktirde koltuğunuzda kalacak nemler zamanla kötü koku oluşumuna, küflenmeye, zararlı bakteri oluşumuna neden olabilir. Ekiplerimiz dünya standartlarında koltuk yıkama makineleri kullanmakta, geride hiçbir nem kalıntısı bırakmadan işlemlerini sonlandırmaktadırlar.

Anti Bakteriyel Gümüşpala Koltuk Yıkama Uygulamaları

Gümüşpala koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında en çok dikkat ettiğimiz hususlardan birisi şampuanlarımızdır. Çünkü yanlış şampuan seçimi koltuklarınızın dokusuna zarar verebilir. Bu yüzden tamamen bitkisel temizlik ürünleri kullanıyoruz. Ürünlerimiz aynı zamanda anti bakteriyel özelliktedir. Bu sayede koltuklarınızda birikmiş zararlı bakteriler de yok edilir. Sağlığınız tehdit edecek sorunlar ortadan kaldırılarak hijyenik yaşam alanları sunulur. Bütün bu ayrıcalıklar için 7 gün, 24 saat tarafımıza ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+