Anasayfa » BLOG » Kumburgaz Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (20)-min

Kumburgaz Koltuk Yıkama

Kumburgaz Koltuk Yıkama

Kumburgaz koltuk yıkama sektörünün lider ismi olan firmamız Pak Koltuk Yıkama, yılların değişmeyen kalitesi ile hizmetinizde olmaya devam ediyor. Koltuklarınızın, yataklarınızın, halıflex ve oturma gruplarınızın temizliği için güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle henüz çalışmamışsınız demektir. Çünkü biz, yıllardır bu sektörün içerisinde profesyonel ekibimizle birlikte sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümlerimizi sunuyoruz.

Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız bu eşyalar belirli bir süre sonrasında kirlenmiş ve yıpranmış görünebilir. Evde yapacağınız temizleme ile bu kir ve yıpranmışlıktan kurtulamazsınız. Kullanacağınız deterjanlar ile bu durumu daha kötü hale de getirebilirsiniz. Enerjiden ve zamandan tasarruf etmek, daha temiz ve kullanışlı mobilyalara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey alanında profesyonel bir firma ile çalışmaya başlamaktır. Biz, bu sektörün lider ismi olarak sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve güvenilir çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Profesyonel Destek Almak Neden Önemli

Kumburgaz koltuk yıkama sektöründe birçok ev ve iş yeri sahipleri koltuklarını, oturma gruplarını veya yataklarını bireysel olarak temizlemeyi düşünüyor. Evet, kendi işinizi kendiniz halledebilmeniz gayet güzel. Fakat dikkat edilmesi gereken birkaç konu var. Mesela kullanılan deterjan ve makine ne yazık ki ev ve iş yeri sahiplerinde bulunmuyor. Bu sebepten dolayı evde kullandığınız deterjanlar ile yapacağınız temizlikten başarılı bir sonuç alamazsınız. Başarılı bir sonuç alamayacağınız gibi eşyalarınıza zarar verebilir, onları kullanamaz hale getirebilir veya ömrünü kısaltabilirsiniz. Yanlış deterjan veya deterjan miktarı koltuk ve yataklarınızın yüzeyinde lekeler oluşturabilir, renginde solma yapabilir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka firmamız Pak Koltuk Yıkama gibi profesyonel firmalarla çalışmalısınız.

Arayın Kısa Sürede Adresinize Gelelim

Kumburgaz koltuk yıkama alanında kusursuz hizmet verdiğimiz gibi kısa sürede çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışkan ve hızlı yapıya sahip olan ekibimiz, gerekli tüm temizlik çalışmalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Aynı zamanda ekibimiz kısa sürede bu çalışmaları bitiriyor. Böylelikle istediğiniz temizlik için çok vakit kaybetmenize gerek kalmıyor. Biz, Pak Koltuk Yıkama ailesi olarak mobilyalarınızı ilk günkü gibi, yepyeni bir halde sizlere teslim ediyoruz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+