Anasayfa » BLOG » Güzelyurt Mahallesi Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (14)-min

Güzelyurt Mahallesi Koltuk Yıkama

Pak Koltuk Yıkama

2015 yılında kurulmuş olan ve 4 yıllık bir süreçte siz değerli halkımıza koltuk yıkama hizmetleri konusunda profesyonel bir süreç ile gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Günümüzde temiz ve sağlıklı koşullar altında yaşamak büyük bir öneme sahiptir. Bizlerde bu önemin farkında olmakta sizlere İstanbul ilinin her noktasında gerekli olan koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizi profesyonel bir kadro ve modern teknolojiler ile sizlere ulaştırmakta, kaliteli bir yaşamın kapılarını sizlere de aralamaktayız.

Verdiğimiz bu geniş hizmet alanlarımızdan birisi olarak Avrupa yakasında yer alan Güzelyurt Mahallesi koltuk yıkama hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Sizlerde eğer bu mahallede ikamet ediyor ve koltuklarınızı adresinizde temizleyecek kaliteli bir kurum arıyorsanız bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Güzelyurt Mahallesi Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Bizler Pak Koltuk Yıkama olarak sizlere daha hızlı ve etkili bir hizmet vermek adına İstanbul ilinin hem Avrupa hem de Asya yakasında bulunan mobil destek noktalarımızda hizmete hazır bir vaziyette beklemekteyiz. Sizlerden gelecek olan Güzelyurt Mahallesi koltuk yıkama hizmet talepleri doğrultusunda gerekli olan ekipmanları temin ederek hızlıca hizmet vereceğimiz adrese gelmekteyiz.

Adrese geldikten sonra yıkanacak olan koltukları bir ön inceleme yapmakta ve koltuk yüzeyine zarar vermemesi adına koltuk malzemesine uygun olan temizlik ürün ile temizlik sürecimize başlamaktayız. Süreçte modern koltuk yıkama makinelerinden ve profesyonel işleyişimizden faydalanarak sizlere kaliteli bir hizmet aktarmaktayız.

Pak Koltuk Yıkama Profesyonel Hizmetlerimiz ve Fiyatlama Politikamız

Kurum olarak 2015 yılında belirlemiş olduğumuz temizlik hizmeti misyonumuz gereği ne ise o çerçevede sizlere hizmetler vermekteyiz. Misyonumuz doğrultusunda sizlere düşük kar marjları ile en kaliteli ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler vermekteyiz. Bu sayede hem kaliteli hem de düşük maliyetli bir koltuk yıkama hizmetini sizlere ulaştırmaktayız.

Eğer sizlerde Güzelyurt Mahallesi koltuk yıkama alanında profesyonel ve planlı bir temizlik hizmeti süreci almak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Pak Koltuk Temizleme olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar, temiz ve güzel görünüme sahip olan mobilyalarınızla keyifli vakitler geçirmenizi dileriz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+