Anasayfa » BLOG » Hadımköy Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (15)-min

Hadımköy Koltuk Yıkama

Hadımköy Koltuk Yıkama

İlk günkü gibi, yepyeni koltuklara, yataklara ve oturma gruplarına kavuşmaya ne dersiniz? Hadımköy koltuk yıkama alanında vermiş olduğumuz hizmetle sektörün lider ismi olmayı başarıyoruz. Neden mi? Çünkü biz, yılların bilgi ve birikimine sahip başarılı bir firmayız. Ev ve iş yerlerinizde bulunan mobilyalarınızın yıkamasını eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 2015 yılında hizmet vermeye başlayan firmamızda uzun zamandır bu sektörün içerisinde bulunan ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına dikkat ediyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yapmamız sayesinde değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Sizler de profesyonel ekibimizin sunduğu hizmetlerden faydalanarak eşyalarınızın yıkamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Koltuk Yıkama İçin Kimyasal Tercihinin Önemi

Hadımköy koltuk yıkama alanında gerçekleştirilen çalışmalarda kullanılan kimyasallar oldukça önemli. Eğer koltuklarınız veya yataklarınız için kaliteli kimyasallar kullanılmazsa eşyalarınız zarar görebilir. Kimyasal miktarı doğru ayarlanmazsa ve işlem doğru uygulanmazsa koltuk ve yatak yüzlerinizde zedelenme, renk solması veya tüylenme olabilir. Aynı zamanda koltuklarınız iyi bir şekilde kurutulmazsa koltuklarınızda koku oluşabilir. Bu ve bunun gibi sorunlar eşyalarınızı kullanılamaz bir hale getirirken eşyalarınızın ömrünü de kısaltır. Siz, alanında deneyim sahibi ve başarılı bir firma ile çalışırsanız eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Firmamız Pak Koltuk Yıkama, Hadımköy Koltuk Yıkama kaliteli ve güvenilir kimyasallar ile temizlik çalışması yapmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda hiçbir sorun yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz. Sizler de eşyalarınızı ilk günkü hali gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Koltuk Yıkama Çalışmaları

Hadımköy koltuk yıkama söz konusu olduğu zaman Pak Koltuk Yıkama ailesi olarak insanların aklına geliyoruz. Neden mi? Çünkü biz, sektörde kaliteli ve güvenilir hizmet veren başarılı bir firma olarak uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Müşterilerimiz, vermiş olduğumuz hizmetten eksiksiz bir şekilde yararlanırken maddi anlamda kazanç sağlamış oluyor. Ev ve iş yerlerinizde bulunan koltuk, yatak, oturma grubu, sandalye ve halıflex gibi eşyalarınızı derinlemesine temizliyoruz. Ekibimiz, bu alanda yıkama işlemi yaparken kısa sürede çalışmayı tamamlıyor. Sizler için uygun fiyatları belirlerken de yıkanacak eşyalarınızın sayısına, büyüklüğüne, koltuk ve sandalyelerinizin minderli olup olmadığına bakıyoruz. Böylelikle sizin için en doğru fiyatları belirliyoruz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+