Anasayfa » BLOG » İkitelli Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (17)-min

İkitelli Koltuk Yıkama

İkitelli Koltuk Yıkama

Koltuklar evlerde, işyerlerinde, ofislerde, mağazalarda ve diğer bütün yaşam alanlarında konforun, kalitenin, hijyenin ve estetiğin timsalidir. Bunun yanında koltuklar yapıları gereği kirlenmeye, lekelenmeye, toz almaya son derece müsait ürünlerdir. Evcil hayvanların etkisiyle, üzerinde yenip içilen ürünler nedeniyle, kıyafetlerdeki kirler, tozlar etkisiyle koltuklar sürekli kirlenmeye maruz kalır. Bu gibi durumlarda evlerinizde bulunan elektrikli süpürgelerinizle koltuklarınızı derinlemesine temizlemeniz mümkün değildir. Onlarla sadece tozunun bir kısmını alabilirsiniz. Bu yüzden detaylı ve başarılı bir koltuk temizliği için profesyonel makineye, özel şampuanlara ve uzman kişilere ihtiyaç vardır. Pak Koltuk Yıkama olarak bizler 2015 yılından bu yana İkitelli koltuk yıkama uygulamaları hayata geçiriyoruz.

İkitelli Koltuk Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

İkitelli koltuk yıkama uygulamalarımızı belli plan dahilinde yapıyoruz:

  • Yıkama işleminde ilk olarak yapılması gereken koltukların analizini yapmaktır. Bu sayede koltuklarınızın dokusunu, yapısını, kumaşını, kirlilik seviyesini tespit ediyoruz. Hangi yöntemlerin ve malzemelerin kullanılacağını tespit ediyoruz.
  • İkinci olarak yıkama sırasında çamurlanma olmaması için iyi bir şekilde vakumlayarak bütün koltuğun tozlarını alıyoruz.
  • Üçüncü olarak koltuklarınızda lekeler varsa lekenin niteliğine göre leke çıkarma işlemleri uyguluyoruz.
  • Dördüncü olarak koltuğunuza özel seçilmiş deterjanlı su ile köpükleme yapıyor, makineyle kirli suyu çekiyoruz kullandığımız deterjan bu aşamada hem kirlerin çıkarılmasına yardımcı olur hem de koltuklarınızdaki mikropların, zararlı bakterilerin uzaklaştırılmasında etkili olur.
  • Daha sonra makine ile çekilen suyun tamamen berrak olması beklenir. Yeterince berraklık sağlanmadı ise köpükleme tekrarlanır.
  • Son olarak güçlü vakum uygulanarak bütün nem ve su koltuklardan çekilir. Bu aşamada koltuklarınızda kalacak en ufak bir nem, daha sonra küflenmeye, kötü kokuya, bakteri oluşumuna, çürümeye neden olabilir.

En Uygun İkitelli Koltuk Yıkama Fiyatları

İkitelli koltuk yıkama uygulamalarımızda daima alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyim sahibi, işini severek yapan, güler yüzlü hizmeti esas alan bir ekiple çalışıyoruz. Ekiplerimiz tam zamanında adreslerinizde olur ve kısa sürede koltuk yıkama işlemlerini bitirirler. Yepyeni şekilde kullanımınıza sunarlar. Fiyatlandırmalarımız koltuklarınızın sayısına, kirlilik düzeyine, kullanılacak şampuanlara göre değişir. Her zaman en uygun teklif verilir.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+