Anasayfa » BLOG » Ispartakule Koltuk Yıkama
pak-koltuk-yikama (18)-min

Ispartakule Koltuk Yıkama

Ispartakule Koltuk Yıkama

2015 yılında Ispartakule koltuk yıkama alanında çalışmalar gerçekleştirmeye başlayan firmamız Pak Koltuk Yıkama, yıllardır eksilmeyen kalitesi ile hizmetinizdedir. Yılların bilgi ve birikimine sahip olan ekibimiz, koltuk yıkama alanında sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyor. Müşterilerimizin haklarını göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Firma olarak sebep olacağımız küçük bir aksilik bile sektördeki yerimizi olumsuz etkileyecektir. Biz, bilinçli bir firma olarak 2015 yılından bu yana ev ve iş yerlerinizdeki koltuklarınızı, yataklarınızı ve oturma grubunuzu titizlikle temizliyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yaparak sizlere en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Pak Koltuk Yıkama Ekibi Sektörün En İyisi

Ispartakule koltuk yıkama alanında tercih edeceğiniz firmalar arasında ismimizden güvenle bahsettiriyoruz. Çünkü biz, yıllardır eksiksiz ve hatasız çalışmalar gerçekleştirerek hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimiz, istediğiniz gün ve saatte adresinize geliyor. Tam donanımlı bir şekilde adresinize gelen ekibimiz koltuklarınızı, yataklarınızı ve oturma gruplarınızı derinlemesine temizliyor. Çıkmaz dediğiniz lekeler bile kullandığımız kimyasallar sayesinde çıkıyor. Bu kimyasallar gözünüzü korkutmasın. Kaliteli kimyasallarımızı ölçülü bir şekilde kullanıyoruz. Bu sayede mobilyalarınızın temizliğini yaparken asla zarar vermiyoruz. Ekibimizin disiplinli ve çalışkan olması sayesinde temizleme işlemleri kısa sürede tamamlanıyor. Böylelikle hem siz hem de firmamız zamandan tasarruf sağlamış oluyor.

En Güncel Yöntemlerle Hizmetinizdeyiz

Ispartakule koltuk yıkama için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar yenilenerek ve geliştirilerek günümüze kadar geldi. Profesyonel bir firma olarak 2015 yılından bu yana kendimizi ve vermiş olduğumuz hizmeti geliştiriyoruz. Ekibimiz, yeniliğe açık ve öğrenmeyi seven bireylerden oluştuğu için sektörde gerçekleşen yenilikler kısa sürede firmamıza kazandırılıyor. Kullandığımız makineler, kimyasallar ve yöntemler bu yenilikler doğrultusunda geliştiriliyor. Böylelikle değerli müşterilerimizin koltuklarını, yataklarını ve oturma gruplarını detaylı bir şekilde temizlemiş oluyoruz. Biz, üzerimize düşen görevi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirirken müşterilerimizin memnuniyetini korumak için uygun fiyatlarla çalışmayı ihmal etmiyoruz. Sizler de ev ve iş yerlerinizde bulunan mobilyalarınızı derinlemesine temizletmek için uygun fiyatlı ve güvenilir bir firma arıyorsanız Pak Koltuk Yıkama ailesi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Google

yildiz
%100 Gerçek Müşteri Yorumları

   Emel Turan
1 yorum
★★★★★  bir ay önce
Söz verdiğiniz saatte  geliyorsunuz.
Gelen arkadaşlar çok efendi çok saygılı, kafalarını kaldırmadan en iyi şekilde işlerini yapıyorlar.
Tertemiz oldu koltuklar Allah razı olsun, çok teşekkürler.

   Nimet Bayram
1 yorum
★★★★★  2 hafta önce
Koltuklarimiz titizlikle temizlendi ve çok güzel oldu. Tam zamanında geldiler. Daha önce vermediğimize pişman olduk. Bundan sonra da ihtiyaç olursa mutlaka kendileriyle çalışmak isteriz ve soranlara da öneririz. Teşekkürler.

   Nihal Bilen
1 yorum
★★★★★  2 ay önce
Tavsiye üzerine aradım. Ekipce baștan așağı profesyonelce hizmet aldım. Gelen personel çok saygılı davranıyo. Çıkmaz dediğim lekeler dahi çıktı koltuklarım tertemiz oldu. Koltuktan çıkan kirli suyu görünce șașırdım resmen balçıktı. Emeğinize sağlık baștan sona çok çok memnun kaldım ekibinize teșekkür ederim.

   Büşra Canbaz Pütrü
1 yorum
★★★★★  3 ay önce
Gerçekten mükemmel bir firma👏
Koltuklarım ilk günkü gibi oldu👍
Tavsiye ederim.

   hakime deniz
1 yorum
★★★★★  5 ay önce
Internet ‘ten araştırdım ve yorumları inceledim koltukları yikattim çok memnun kaldım tavsiye ederim kaliteli

   Güllü Ay
1 yorum
★★★★★  bir yıl önce
Tavsiye üzerine aradım. Koltuklarım aradığım aynı gün yıkandı. Çok memnun kaldım. Komşum içinde aradık ve komşumda memnun kaldı. Teşekkür ederim elinize sağlık

Fiyat Hesaplama Yazılımı Kullanarak %33 İndirim Kazanın!

GÜNCEL VERİLER

Verdiğimiz Hizmet Sayıları

Adet

Koltuk Takımı Yıkama

0
Adet

Sandalye Yıkama

0
Adet

Yatak Temizleme

0

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
+